Řecko od 1 282 Kč
Zobrazit zájezdy

Prohlédněte si bezplatně Heraklion s profesionálními průvodci

Prohlédněte si bezplatně Heraklion s profesionálními průvodci

Vedení hlavního města KrétyHeraklionu – nedávno oznámilo nové zavedení bezplatných prohlídek. Úřady uvedly, že chtějí řeckým i zahraničním návštěvníkům nabídnout možnost seznámit se s dlouhou historií a malebnými památkami historického města.

Prohlídky budou vedeny profesionálními průvodci každou středu v 11:00 ráno místního času. Začínat budou před městským informačním centrem, které se nachází na náměstí Nikiforou Foka v centru Heraklionu.

Prohlídky budou mít flexibilní plány, které lze dokonce přizpůsobit zvláštním potřebám a zájmům každé skupiny, která bude mít zájem dozvědět se o tomto fascinujícím a krásném městě více. Mezi památky, které budou návštěvníkům bezplatně představeny, patří mnoho historických kašen, benátské památky a řada různých muzeí. Prohlídky se zaměří také na mnoho historických kostelů v hlavním městě Kréty.

Průvodci turistům rovněž poskytnou přehled o tom, kde se nachází mnoho kvalitních restaurací, aby mohli ochutnat tradiční krétskou kuchyni.

Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

    Přečtěte si další informace

    V průvodci neleznete užitečné informace o zemích, které pravidelně aktualizujeme

    Zobrazit všechny průvodce