Bibione od 1 042 Kč
Zobrazit zájezdy

Cesta autem do Bibione - tipy na trasu

Vloženo: 10. září 2019
Poslední příspěvek: 24. září 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
MikiMa
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
MikiMa
Dobrý den, poradíte, jaká je nejlepší cesta autem do Bibione? Jet raději přes České Budějovice nebo to vzít po německých dálnicích kolem Mnichova? Chceme jet příští rok, německé dálnice jsou nezpoplatněné, ale slyšel jsem, že příští rok už by tomu tak být nemělo. Máte tipy, kde se třeba zastavit po cestě, aby to pro děti bylo snesitelnější. A jaká byla ve finále cena za celou cestu tam i zpět? Chceme tam zůstat 10 dní, takže mi případně rakouská 10 denní známka nevystačí. Díky

Odpovědi 4 odpovědi

anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Dobrý den,mám vyzkoušený obě trasy jak přes Německo tak na Budějovice. Snesitelnější cesta je přes Budějovice a dal na Linz,Salzburk a Villach. Já jsem stavěl před hranicemi a přes Rakousko jedu turch a pak stavím při přejezdu do Itálie. Pak dále na Udine a směr Benátky. Sjezd z dálnice v Latisáně. Ta cesta se dá zajet cca.10hodin. V Rakousku budete potřebovat dvě dálniční známky tím,že jedete na 10dní. Pak platíte za průjezd tunelem cca.12€ a za dálnici v Itálii zaplatíte jednosměrně také cca.12-13€@MikiMa ~
anonym
nový člen nový člen /
anonym
nový člen nový člen / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@anonym ~ jeli jsme na 10 dní a měli pouze jednu známku na rakousko, nicméně jezdíme do caorle přes hatě, takže na znojmo.bez placení za tunel. cesta oproti přechodu v dolním dvořišti je rozdíl cca 20km, ale asi záleží odkud jedete,my z krkonoš....
Cholerik
nový člen nový člen /
Cholerik
nový člen nový člen / před 5 lety
Cholerik
před 5 lety
@MikiMa ~ Zdravim, jezdíme z Prahy přes Německo a Rakousko, Brenner volně průjezdný, jediné zdržení bylo při placení před tunelem. Stejně tak zpátky jsme do ČR jeli z Benátek a jeli přes Villach - České Budějovice, zdržení malé před Tauernským tunelem. Pozor na srpen, Němcům tam začínaj nějak prázdniny.
vysma
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
vysma
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
vysma
před 5 lety
Doporučuji si přečíst článek https://autotrip.cz/cesta-do-italie-autem/ My jsme podle něj jeli na začátku léta na dovolenou.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů