Rakousko od 499 Kč
Zobrazit zájezdy

Aquapark / termální lázně Gmünd - zkušenosti

Vloženo: 6. února 2020
Poslední příspěvek: 6. února 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
OndřejDobrkovský
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
OndřejDobrkovský
Jezdíte někdo do aquaparku solen bad Gmünd? Dá se tam domluvit česky? Kde se tam dá najíst - pojedeme na celý den. Dá se někdě zaparkovat zadarmo? Když se dívám na ceník, nemohu dohledat zda se platí kartou. Nevíte někdo?

Odpovědi 3 odpovědi

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 4 lety
Arne1
před 4 lety
Už jsem tam několikrát byl... Ty termály mám rád, cena je příjemná, bezvadný saunový svět ve venkovních dřevěných srubech.
Parkování u termálu je samozřejmě zdarma. Karty asi berou, nepamatuju si že bychom měli nějaký problém s placením. Restaurace tam je. Domluva česky ? Snad, pro mne jako brňáka je němčina srozumitelný jazyk, tak to neřeším. Ale je to pohraniční město, určitě tam pracuje spousta lidí z Česka.
OndřejDobrkovský
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
OndřejDobrkovský
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
OndřejDobrkovský
před 4 lety
@Arne1 ~ Super, díky za odpověď. Ještě by mě zajímalo jestli hodnotíte vodu jako teplou nebo i prostory, že je tam teplo. Když tam vezmeme děti na půl dne, abysme je po hodině netáhli pryč fialové. A je v blízkém okolí něco zajímavého k vidění?
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 4 lety
Arne1
před 4 lety
Řekl bych teplo. Pamatuju na jediný termál, kde mi byla zima - jeskynní lázně Miskolc-Tapolca

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů