Hurghada od 9 090 Kč
Zobrazit zájezdy

Koronavir dovolená Hurghada

Vloženo: 20. února 2020
Poslední příspěvek: 28. září 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Kave
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Kave
Ahoj lidi, mame letet v cervnu 2020 na 15dni s 5letym ditetem do Egypta. Litame bezne kazdy rok, zkusenosti vyborne. Bez jakych koliv problemu.
Nic mene co letos s koronavirem? Mame zaplacenou zalohu u cestovky, storno by nas ted stalo 6000kc....ja chci zajezd zrusit, manzel mi rika, at neplasim
Co vy na to?
Dekuji za diskuzi. Treba nas tady bude vic (plasanu)

Odpovědi 111 odpovědí

Jáchym
nový člen nový člen /
Jáchym
nový člen nový člen / před 4 lety
Jáchym
před 4 lety
@Kave ~ Je to jen jeden nakazeny. Navíc se v posledních dnech už čísla nakažených moc nezvedaji ani přímo v Číně. Vždyť různé nebezpečí číhá na každém kroku nebo při každé jízdě autem. Nebál bych se toho, někde tady je diskuze přímo od holčiny v Thajsku a píše, že to tam je úplně v pohodě.
Jáchym
nový člen nový člen /
Jáchym
nový člen nový člen / před 4 lety
Jáchym
před 4 lety
@Kave ~ Byl to navíc nějaký Číňan, odchytli ho hned na letišti v Káhiře, tak se to mezi lidi nejspíš ani nedostalo. Neplašte, do června daleko.
lidas
věrná členka věrná členka /
lidas
věrná členka věrná členka / před 4 lety
lidas
před 4 lety
Je tady hodně lidí co má zaplacenou zálohu i já mezi ně patřím a letíme z vnukem ale až v srpnu a ne do Egypta ale na Rhodos.Ted to neřeším i když pak můžu přijít o vetší část peněz.Do té doby snad bude lék co bude učinný.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Kave ~ bych se neplasila to jako byste nesměla nikam ani u nás .
Adlerka
nový člen nový člen /
Adlerka
nový člen nový člen / před 4 lety
Adlerka
před 4 lety
@Kave ~ Vždyť to bylo i v Německu a haldy Číňanů jezdí i sem k nám. Do léta času dost, kdyby tam do té doby byla nějaká epidemie, tak to v nejhorším zrušíte no..furt lepší zdraví než peníze.. Ale myslím, že to bude v pohodě.
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 4 lety
Ovča
před 4 lety
Vždyť jedete až za 4 měsíce, to se může halda věcí změnit. Jestli v tu dobu bude nákaza i v Egyptě, tak pravděpodobně budou zrušeny všechny lety do Egypta a vám peníze CK vrátí, pokud ne, tak nevidím důvod, proč na dovolenou nejezdit. Případně stornovat můžete i později.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
@Kave ~ Zbytečně plašíte, ale ...........
Kamarádovi vrátili všechny peníze. Zrušili jim zájezd, a to přímo cestovky. Pokud ho zrušíte Vy, můžete mít problémy.
Myslím, že všechno je jen mediálně nafouknutá bublina
Romana
věrná členka věrná členka /
Romana
věrná členka věrná členka / před 4 lety
Romana
před 4 lety
Podle mě zbytečná hysterie. Normálně jeďte a dovolenou si užijte
Wincenzzo
stálý člen stálý člen /
Wincenzzo
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Wincenzzo
před 4 lety
Koronavirus se muze objevit v jakekoli zemi na svete, take jedu do Egypt a a rusit ani menit za neco Jineho to urcite nebudu... chytit to muzete jak v Recku, Spanelsku, Italii.... tak napr. Thajsku, Maledivach, Zanzibaru... atd, atd...
Muffajzňa
stálá členka stálá členka /
Muffajzňa
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Muffajzňa
před 4 lety
@Kave ~ Ještě bych chvilku počkala, jestli se bude šířit...a kam. Červen je daleko.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Kave ~ V květnu jedu do Egypta a nebojím se, byl to jen na letišti v Káhiře jeden občan nic víc .
Kave
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Kave
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Kave
před 4 lety
Ahoj lidicky, moc vam vsem dekuji za povzbuzujici zpravy a informace...dam na vas, nechavam to osudu a urcite vas budu informovat, jak to dopadlo. Jeste jednou vsem velikanske diky. Je to fajn, najit tyhle pozitivni lidi okolo sebe
Je jich totiz hrozne malo Asi patrim mezi ne
Dekuji K.
Jaana
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Jaana
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
Jaana
před 4 lety
www.novinky.cz/zahranicni…
V Egyptě se nic nepotvrdilo My letíme v Květnu. Snad bude líp
Nikola25
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Nikola25
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Nikola25
před 4 lety
@Kave ~ Zdravím také odlétáme do Egypta koncem dubna přiznám se že mírné obavy jsou adekvátní a určitě i na místě. Nicméně přehlcené masmédia, televize, internet, rádio, noviny zkrátka a jednoduše nechci podceňovat situaci ale je tu až mnoho konspiračních teorií o případné epidemii až lidé s prominutím doslova blbnou neříkám že na to není nárok ale proboha některé ty zprávy jsou už "moc" já osobně budu čekat do toho dubna jak se situace vyvine ale jak i dneska říkali v televizi pokud by konkrétně Egypt byl zasažen nějakou epidemií beztak nám CK lety zruší a tudíž máme nárok na peníze nazpět spíše mě víc děsí nějaká karanténa v tom resortu případné testování páč Egypt není v EU a já nevím jak se na tohle cestovní pojištění vztahuje/nevztahuje ...
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ Začínám mít obavy nevím letím ale až 8.5 do Sharmu , ale co když tam bude nějaký Ital toho se bojím ovšem do té doby to může být všude leč dovolenou rušit nemíním, tolik miluji Egypt , snad se to nezhorší
Nikola25
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Nikola25
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Nikola25
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ No já myslím že nejhorší varianta která se může stát je vypuknutí epidemie těsně před vaším odletem načež by se nedej bože něco stalo a v případě že Česká republika vydá prohlášení o závažné situaci právě bavme se konkrétně o Egyptě a výslovně nedoporučí tam cestovat nic pokud se vám tam něco co se ať už náznakem týká toho virusu vám pojištění neproplatí ...
GabaK
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
GabaK
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
GabaK
před 4 lety
My letíme od 5.3. do Marsa Alam z Vídně s německou cestovkou. Věřte, že i když jsem na jednu stranu nervózní, tak zkrátka letíme a užijeme si dovolenou! Kdyby to bylo nebezpečné, tak je to na stránkách ministerstva a i samotná cestovka by to zrušila. Takže vy, co letíte až později, zatím buďte v klidu
Napilut
nový člen nový člen /
Napilut
nový člen nový člen / před 4 lety
Napilut
před 4 lety
Jeďte, ale nezapomeňte na respirátory pro celou rodinu, lékárničku -Acylpyrin,smectu, cestovní pojištění s dostatečným krytím léčebných výloh- CK nehradí karanténu a doporučuji i životní pojistku i když vám jistě ještě nebylo 60. Vakcína na koronavirus do doby odletu v ČR jistě nebude k sehnání legální cestou.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
před 4 lety
@Kave ~ Tam je to bez problémů vrátil jsem se na konci ledna
Tomš
stálý člen stálý člen /
Tomš
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Tomš
před 4 lety
@Nikola25 ~ Dobrý večer,též letíme v květnu do Egypta .Pojištění máme v rámci zájezdu od AXI. Včera jsme se dotazovali v pojišťovně jak by to bylo v případě karantény.Bohužel se pojištění nevztahuje na karanténu, vše si musíme uhradit sami.Obávám se že žádná pojišťovna toto nepojistí

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů