Hurghada od 9 090 Kč
Zobrazit zájezdy

Koronavir dovolená Hurghada

Vloženo: 20. února 2020
Poslední příspěvek: 28. září 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Kave
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Kave
Ahoj lidi, mame letet v cervnu 2020 na 15dni s 5letym ditetem do Egypta. Litame bezne kazdy rok, zkusenosti vyborne. Bez jakych koliv problemu.
Nic mene co letos s koronavirem? Mame zaplacenou zalohu u cestovky, storno by nas ted stalo 6000kc....ja chci zajezd zrusit, manzel mi rika, at neplasim
Co vy na to?
Dekuji za diskuzi. Treba nas tady bude vic (plasanu)

Odpovědi 111 odpovědí

Mirdax
stálý člen stálý člen /
Mirdax
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Mirdax
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ Já také nemám strach z nakažení, ale strach z toho, že dnes si koupím zájezd a za týden Egypt zakáže vstup na své území občanům EU. Většinou kam lítáme a chceme letět i teď, jsou resorty italských majitelů, kde jsou převážnou klientelou Italové. No, bude to ještě zajímavé.
Amy
stálá členka stálá členka /
Amy
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Amy
před 4 lety
Koronaviru se prý nedaří v teple. Tak doufejme, že to tam zůstane ok. 💪 💪 💪
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
před 4 lety
@Amy ~ to je ale zase jeden nesmysl, kdyby se mu nedařilo v teple, vyléčili by se lidi horečkou
Amy
stálá členka stálá členka /
Amy
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Amy
před 4 lety
@anonym ~ Proč nesmysl? Tak logicky se viry šíří lépe ve vlhkém a chladném prostředí..v Egyptě je horko a suchý vzduch..to znamená, že v Evropě je schopný se vir v tomhle období šířit třeba na 4 metry a v Egyptě třeba jen na 2 metry..tim pádem je to prostě v Evropě snazší rozšířit..
Lada12
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Lada12
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Lada12
před 4 lety
Dneska jsme to zrušili, asi bych si to neužila a bojím se, že nás tam někde zahačkujou, neumím si představit být 14 dní zavřená v hotelovém pokoji. 😔
Terezacccccccc
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Terezacccccccc
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Terezacccccccc
před 4 lety
@Kva13 ~
Dobrý den, taky máme odlétat ve čtvrtek v 0:50.. a vůbec si tím nejsem jistá
JirkaM
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
JirkaM
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
JirkaM
před 4 lety
Mame odletat do Hurgady za mesic, take resim storno. Osbone bych se nebal ale mam sebou 2 deti o to jde.. cza mesic muze byt klid a nebo uplne v haji.. jak to tam vypada nyní v poklidu?? diky
JirkaM
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
JirkaM
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
JirkaM
před 4 lety
@Terezacccccccc ~ dejte mi pak vedet az tam budete jaka je situace, jedete sami dospeli nebo mate deti? Klidne mi poslete info sem nebo klidne na email jirimladek@seznam.cz , diky
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 4 lety
Arne1
před 4 lety
Mimochodem, Izrael uzavřel hranice úplně. Kdo tam přesto chce, musí tam na 14 do karantény. Takže kdo ví co bude v Egyptě za několik měsíců
Mirdax
stálý člen stálý člen /
Mirdax
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Mirdax
před 4 lety
@Arne1 ~ Vidím to, že se zavřou hranice u nás, už jsou dnes v mediích nějaké náznaky. Všechno je to dnes otázka dnů, nikoliv měsícu.
Egypt12
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Egypt12
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Egypt12
před 4 lety
Já mám letět 2 dubna nevíte jak to vypadá žena se bojí máme letět po sedmi letech s dvěma dětmi tak nevím asi velký risk
MarsaAlam
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
MarsaAlam
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
MarsaAlam
před 4 lety
@Egypt12 ~ my letíme 5.dubna do Marsa Alam, taky stále váháme jestli jet či nejet, ale Egypt není označena za rizikovou oblast, takže spíše poletíme a do té doby se může třeba situace změnit, ale snad ne k horšímu, nejlépe čekáme, jestli vláda nebo CK zruší třeba lety i do Egypta, pak bychom měli nárok na vrácení peněz, určitě lepší než to rušit sami, to bychom přišli nyní o 30% z ceny..
drahomira2
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
drahomira2
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
drahomira2
před 4 lety
@Lada12 ~ My měli odletět 15.4.taky stornuji i když přijdeme o peníze,nestojí za to riskovat,zdravím
Mirdax
stálý člen stálý člen /
Mirdax
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Mirdax
před 4 lety
@drahomira2 ~ Já myslím, že pokud je vládou nařízen zákaz vycestovat z republiky, tak by měli peníze vrátit v plné výši.
Lada12
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Lada12
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Lada12
před 4 lety
@Egypt12 ~ my také 2.4 buď strojnuji , ale teď vydali zákaz vycestovat, tak nevím, do pondělka je čas na vrácení alespoň 50%
drahomira2
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
drahomira2
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
drahomira2
před 4 lety
TO BY ASI MĚLI VRÁTIT VŠE, ALE ZÁKAZ NA LETECKOU DOPRAVU JEŠTĚ NENÍ A ČEKAT AŽ BUDE, BUDOU VĚTŠÍ STORNO POPLATKY ,TAK CO SE VYPLATÍ??
drahomira2
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
drahomira2
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
drahomira2
před 4 lety
@MarsaAlam napsal(a):
@Egypt12 ~ my letíme 5.dubna do Marsa Alam, taky stále váháme jestli jet či nejet, ale Egypt není označena za rizikovou oblast, takže spíše poletíme a do té doby se může třeba situace změnit, ale snad ne k horšímu, nejlépe čekáme, jestli vláda nebo CK zruší třeba lety i do Egypta, pak bychom měli nárok na vrácení peněz, určitě lepší než to rušit sami, to bychom přišli nyní o 30% z ceny..
AbrakaDabra
stálý člen stálý člen /
AbrakaDabra
stálý člen stálý člen / před 4 lety
AbrakaDabra
před 4 lety
@drahomira2 ~ Od 16. 3. je úplný zákaz vycestování..řeště s CK a dejte vědět, jak jste dopadli. Také nás to čeká..
MarsaAlam
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
MarsaAlam
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
MarsaAlam
před 4 lety
@AbrakaDabra ~ uz jsem psal nasi ck, meli jsme letet s Fischerem, napisou mi az v pondeli, ale vsechny ck musi lidem penize za objednane zajezdy vratit penize
AbrakaDabra
stálý člen stálý člen /
AbrakaDabra
stálý člen stálý člen / před 4 lety
AbrakaDabra
před 4 lety
EXIM VYJÁDŘENÍ: Vážení klienti a klientky,
na základě opatření vlády České republiky ze dne 13.3.2020, které zakazuje vycestování českých občanů do zahraničí od 16. 3. 2020, cestovní kancelář EXIM TOURS sděluje, že:
- od 16.3.2020 jsou zrušeny zájezdy pořádané cestovní kanceláří EXIM Tours a.s, a to do 22.3.2020 (tento termín bude upřesňován v závislosti na dalších informacích, které budou konkretizovat přijatá opatření). Zájezdy do destinací Egypt, Zanzibar, Keňa, Kapverdské ostrovy a Senegal jsou zrušeny již od 14.3.2020. Našim klientům nabízíme změnu termínu, případně vrácení peněz.
- Klienti, kteří se v tuto chvíli nachází v zahraničí, budou přepraveni zpět do České republiky. Zákazníci, kteří se měli původně z Egypta vracet na letiště v Brně a Ostravě, budou přepraveni do Prahy. Vzhledem k mimořádné situaci může docházet ke změnám letových řádů. Všechny naše klienty budeme o situaci a podrobnostech průběžně informovat prostřednictvím našich delegátů.
Klienty, kteří mají odlétat po 22. 3. 2020, budeme informovat, jakmile budou k dispozici upřesněné informace.
Vzhledem k této bezprecedentní situaci Vás prosíme o shovívavost. Naši zaměstnanci postupně obvolávají všechny klienty, jichž se zrušení týká, potřebujeme však určitý čas k tomu, abychom všechny klienty kontaktovali, a abychom zrealizovali následné administrativní kroky.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů