Tunisko od 8 290 Kč
Zobrazit zájezdy

Ceny v Tunisku

Vloženo: 13. února 2019
Poslední příspěvek: 9. května 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Dobrý den, poletíme letos na dovolenou do Tunisu. Chtěl bych se zeptat někoho kdo jste tam byl, jaké jsou v Tunisu ceny. Máme jídlo v hotelu, ale asi budeme chtít i ochutnat něco v místních restauracích a určitě nakoupit i nějaké dárky. Jak je vlastně v Tunisu draho a kolik si tak vzít sebou? A jaké dárky je třeba dobré koupit - něco typického z Tunisu co by potěšilo? Děkuji.

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
anonym ~ Dobrý den, ceny v hlavních tuniských destinacích jako Sousse, Monastir nebo Djerba jsou podobné nebo i nižší jak u nás, a ve vnitrozemí je vše ještě levnější. Ceny na tržištích a například v hotelích se hodně liší. Na tržištích je téměř povinností smlouvat, někdy usmlouváte výrobek klidně i za desetinu původní ceny.
Typickými suvenýry jsou koberce, keramika, umělecké předměty, dřevěné výrobky, kožené kabelky, hedvábné šátky či korálové náhrdelníky. Také můžete dovézt nejrůznější koření a bylinky nebo chalvu, což je typická orientální cukrovinka, která je hodně sladká a vyrábí se ze sezamových semínek.
Zdena1
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Zdena1
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Zdena1
před 5 lety
Byla jsem v Tunisku několikrát,ale jídlo v restauraci mimo hotel jsem si netroufla ochutnat ani jednou.Na vlastní pěst je to risk,pokud nechcete mít zdravotní potíže.Zeptejte se radši delegáta ve vašem zájezdu,ten vám poradí.Píši za sebe a je to moje zkušenost.Jinak vám přeji hezkou dovolenou.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů