Fidži od 86 445 Kč
Zobrazit zájezdy

Cestovní doklady na Fidži

Cestovní doklady na Fidži

Plánujete odpočinkovou dovolenou na Fidži? Máme pro vás aktuální informace o podmínkách vstupu do země. Povíme vám, zda je nutné před cestou žádat o vízum a jaké doklady k návštěvě Fidži potřebujete.

Před cestou na Fidži o vízum žádat nemusíte. Abyste ale po příletu vízum získali, musíme si s sebou vzít platný cestovní pas a další důležité doklady.

Vízum

Občané ČR o vízum na Fidži předem žádat nemusí. Po příletu automaticky obdržíte návštěvnické vízum a ušetříte čas i finance. Toto vízum se uděluje s platností až 4 měsíců od příletu. Tuto dobu můžete hned na místě ještě prodloužit, a to až na dobu 6 měsíců od vstupu do země.

Cestovní pas

Abyste mohli získat návštěvnické vízum, potřebujete mít u sebe cestovní pas na Fidži a zpáteční letenku. Navíc musíte prokázat, že máte dostatek finančních prostředků na celou dobu pobytu v zemi. Určitě si ohlídejte také platnost pasu, který by měl být platný ještě nejméně 6 měsíců po plánovaném opuštění Fidži.

Cestovní doklady pro děti

Letí s vámi i děti, kterým ještě nebylo 15 let? Pak jim nezapomeňte zajistit vlastní cestovní pas. Veškeré informace o cestování s dětmi najdete v samostatném článku.

Související diskuze

Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.


Přečtěte si další informace

V průvodci neleznete užitečné informace o zemích, které pravidelně aktualizujeme

Zobrazit všechny průvodce