Nejlépe hodnocené hotely Monastir

Nastavené filtry:
Tunisko
Monastir
Recenze Hotel Kuriat Palace
976 zájezdů od 38 290 Kč
976CZK
Recenze Hotel Bella Vista
774 zájezdů od 19 390 Kč
774CZK
Recenze Sahara Beach
15 zájezdů od 19 186 Kč
15CZK
Recenze Royal Thalassa Monastir
975 zájezdů od 29 190 Kč
975CZK
Recenze Eden Club Skanes
18 zájezdů od 13 990 Kč
18CZK
Recenze Hotel Club Tropicana
889 zájezdů od 17 790 Kč
889CZK
Recenze Hotel Regency
22 zájezdů od 21 043 Kč
22CZK
Recenze Hotel Skanes Serail
984 zájezdů od 17 190 Kč
984CZK

Recenze hotelů Monastir - skvělé možnosti k relaxaci i cestování

Dlouhé písečné pláže, spousta muslimských i starověkých památek, kvalitní služby za dobré ceny a skvělé, slunečné počasí: Tunisko se stalo skutečným turistickým tahákem posledních let. Využijte však také možnosti poznat běžný život zdejších obyvatel. Vydejte se do Monastiru, kde dovolená nemusí být jenom o polehávání pod slunečníkem.

Dobře dostupný je z něj amfiteátr v El-Djem, maghrebské svaté město Kairouan i metropole Tunis. Monastir se pyšní také mauzoleem prvního tuniského prezidenta Habiba Bourguiby a opevněným klášterem Ribat. Do sousedního Sousse i s jeho slavnou medinou jezdí spolehlivý příměstský vlak.

Pobřeží Středozemního moře je v Monastiru lemováno řadou komfortních resortů, v nichž se o vás výtečně postarají. Caribbean World Monastir se může pochlubit největším tuniským bazénem se slanou vodou, velice komfortní je areál Neptunia Beach a celá rodina včetně dětí si užije v Houda Golf Beach Clubu. Hodně oblíbený je taktéž Eden Club, především zásluhou vlastního malého akvaparku.

Před objednávkou ubytování v Monastiru se nezapomeňte podívat na recenze hotelů od našich uživatelů. Nikoliv nadarmo se říká „dvakrát měř, jednou řež".

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Monastir?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Monastir od CK Blue Style, Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny zájezdů v oblasti Monastir?

Ceny začínají na 13 990 Kč (Eden Club Skanes).

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Monastir hotely: Hotel Kuriat Palace (90%), Hotel Bella Vista (84%), One Resort Aqua Park & Spa (84%), Sahara Beach (80%), Amir Palace (80%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Monastir jsou podle cestovatelů tyto: Houda Golf and Beach Club, Eden Club Skanes, Club Calimera Rosa Rivage, Helya Beach & SPA, Hotel Bella Vista.