Příspěvky v diskuzích uživatele GirlOnFire

Příspěvky v diskuzích uživatele GirlOnFire

Nejkrásnější místa v Čechách podle vás??

Zdravim, jaká jsou podle vás nejkrásnější místa v Čechách? Když to letos vypadá na dovolenou spíš u nás, tak by mě zajímalo, kde strávit cca 14 dní nebo jestli se někam přesouvat?
(před 4 lety)
Země
Toto

Tipy na nejhezčí pláže Baška Voda

Ahoj, sehnali jsme pěkně ubytování v apartmánech Nikolina (oblast Baška Voda). Poblíž je prý nejhezčí pláž v této oblasti - oblázková. Nevíte zda jsou poblíž třeba i písečné pláže? Nebo jaké jsou tam celkově hezké pláže?
(před 4 lety)
Země
Alena35

Člun nafukovací s motorem nebo bez?

Dobrý večer, jaké máte zkušenosti s nafukovacími čluny? Sháním nějaký, co by trošku vydržel řádění mých tří dětí a nejlépe aby se do něj vešel vždy i jeden dospělý. A je lepší obyč nebo nějaký s motorem? Děkuji za každou radu
(před 4 lety)
Ostatní
GirlOnFire

Jezero Lago di Garda - tipy na výlety

Děkuji všem za rady.
(před 4 lety)
Země
Cholerik

Jídlo v letadle

Letěli jsme se SmartWings a šunková bageta 110 Kč, voda 3 decky 60 Kč. Kamarád měl bagetu, pivo a nějakou mlsku za 190.
(před 4 lety)
Letecká
GirlOnFire

Dětské kluby u moře

@JanaTrávníček ~ Známí jezdí do Bulharska a CK Alexandria jim umožnila, i když nebydleli přímo v klubovém hotelu, ale jiném, aby se děti účastnily programu. Což mi přijde hezké. Za umístění dítěte do klubu nic neplatili ani pomůcky a dárky, které si děti odnesly. Ať šlo o pomalovaný trička nebo plyšáka. Animátoři jsou proškolení, já bych se nebála.
(před 4 lety)
Ostatní
Madusa

Jezero Lago di Garda - tipy na výlety

Prosím, jistě tu je někdo, kdo navštívil Jezero Lago di Garda. Dáte mi prosím tipy na výlety? Co vidět v okolí za zajímavosti? Jaká strana je lepší pro ubytování? Chtěli bysme si tam na jaře zajet výlet. S koupáním nepočítám, voda je prý často chladnější i v létě.
(před 4 lety)
Země
Cholerik

Doba letu do Tuniska

Dobrý den, jak dlouho přesně trvá let Praha - Tunisko? Doba letu do Tuniska mě zajímá z toho důvodu, že bysme rádi babičce k 75. narozeninám zaplatili dovolenou u moře. Ještě nikdy neletěla, ale s ohledem na její věk už nechceme, aby cesta byla dlouhá. Tudíž nás napadlo takové Tunisko, tam to bude tuším kolem 2 - 3 hodin? Víte někdo o kratším letu k moři?
(před 4 lety)
Země
Wincenzzo

Potápění se žraloky

@anonym ~ Thajsko Ko Tao, utesoví žraloci v zátoce Shark Bay na jihu ostrova. Zadarmo. Když je neprovokujete a plujete si vedle nich, tak vás nechají být. Bývávají tam i želvy. Krásná podívaná a ani nepotřebujete lahev a techniku na potápění, stačí šnorchl.
(před 4 lety)
Ostatní
GirlOnFire

Aquapark Nesebar

V srpnu budeme 14 dní v Nesebaru. Můžete mi prosím někdo říct ceny pro Aquapark Nesebar. Nemohla jsem nikde najít ceník.
(před 4 lety)
Země
migro