Příspěvky v diskuzích uživatele Martinan

Příspěvky v diskuzích uživatele Martinan

Jaké jsou ceny na ostrově Zakynthos?

Letos jsme byli na Zakynthosu a ceny tam nejsou tak strasne. Suvenyry vice mene od 2eur, obleceni od 5eur, jidlo tak cca. 9eur, drinky cca. 3eura. Potraviny jsme nekupovali. Jelikoz jsme byli na dovolene, tak jsme penize neresili a dali si a koupili vse co jsme chteli.
(před 4 dny)
Země
Martinan

Zakynthos tipy na výlety

Letos jsme byli na Zakynthosu a koupili jsme si vylet na plaz Navagio a platili jsme cca 35eur a osobu. Kupovali jsme to od naseho delegata. Ale kdyz se projdete po ulici najdete i "obchudky" ktere nabizeji vylety mnohem levneji.
My si pak pujcili na den auto a projeli si ostrov sami. Nejake tipy nam dala recepcni. Jeli jsme na vyhlidku, kde je moznost videt plaz Navagio shora. Pak jsme navstivili majak, klaster a dalsi. Je toho opravdu moc k videni. Ale vsude je blizko a ostrov se da projet fakt za jeden den. Ale pozor-neplati zde zadna pravidla-proste kdo troubi, ten hede.
(před 4 dny)
Země
Martinan

Jídlo v letadle

Letos jsme leteli na Zakynthos necele dve hodiny a jidlo jsme nedostali. Koupily jsme si nejakou oblozenou bagetu, cena teda silena asi 120Kc, ale fakt uz jsme meli hlad.
(před 7 dny)
Letecká
GirlOnFire

Zakynthos nejhezčí pláže podle Vás?

Nejkrásnější pláže je pláž Navagio s vrakem pirátské lodi. A pohled ze skály je naprosto úžasný. Ale jinak i pláž Laganas je super, jsou zde hnízda, kam carety nakladly vejce. Rozhodně stojí za to si půjčit auto a objet ostrov. Najdete spoustu krásných míst.
(před 17 dny)
Země

Zakynthos, kde vidět želvy?

Přímo na pláži Laganas želvy kladou v noci vajíčka. Ale je to tam v noci hlídané a jen tak se k ní nedostanete. Co jsme se ptali, tak ani nelze odhadnout, kdy vylezou a kolik jich vyleze. Ale jinak se zde pořádají přímo výlety na Carety.
(před 17 dny)
Země
Martinan

Jaká je doba letu na Zakynthos?

Ano, letěli jsme necelé 2,5 hodiny
(před 17 dny)
Země
Martinan

Jak se dorozumíváte na cestách?

Popravdě já moc nemluvím, z anglictiny si moc nepamatuju a navic se stydim. Takze na dovolenych mluvi za nas pritel a ja se malokdy zkusim pripojit nejakou frazi ci jednoduchou vetou. Ale dala jsem si za ukol se lepe naucit anglicky, abych nebyla zavisla na priteli a rozhodne se anglictina v dnesni dobe hodi.
(před 2 měsíci)
Ostatní
Mikey

Zakynthos Laganas

@Ebonit ~ myslim si, ze pokud je ten vylet nabidnut od cestovky, tak tam cesky mluvici pruvodce bude.
(před 2 měsíci)
Země
Ebonit

Doba letu do Bulharska, jak dlouho trvá?

Necelé 2 hodinky
(před 2 měsíci)
Země
Martinan

Pláž Laganas

Byli jsme v červnu na Laganas, ze začátku pláže docela rušnější, ale když popojdete najdete klidně místo jen pro sebe kde kolem vás nikdo není. Takto jsme to dělali s přítelem. Na pláži jsou ohraničená místa, kde jsou želví vajíčka. Přítel jednu potkal při šnorchlování kus od pláže.
(před 2 měsíci)
Země
Ebonit