Příspěvky v diskuzích uživatele Martinan

Příspěvky v diskuzích uživatele Martinan

Soutěž o poukázky na fotokalendáře a fotoknihy

Vyhrala jsem poukaz na fotokalendar. Nechtel by ho nekdo vymenit za poukaz na fotoknihu? ☺
(před 9 měsíci)
Cestolino.cz
DanaDianaNoymi

Jaký je podle vás nejkrásnější ostrov v Evropě a proč?

Rozhodně Zakynthos, plaze, more, zelvy,priroda.
(před rokem)
Ostatní
Sally

Jaké jsou ceny na ostrově Zakynthos?

Letos jsme byli na Zakynthosu a ceny tam nejsou tak strasne. Suvenyry vice mene od 2eur, obleceni od 5eur, jidlo tak cca. 9eur, drinky cca. 3eura. Potraviny jsme nekupovali. Jelikoz jsme byli na dovolene, tak jsme penize neresili a dali si a koupili vse co jsme chteli.
(před rokem)
Země
Martinan

Zakynthos tipy na výlety

Letos jsme byli na Zakynthosu a koupili jsme si vylet na plaz Navagio a platili jsme cca 35eur a osobu. Kupovali jsme to od naseho delegata. Ale kdyz se projdete po ulici najdete i "obchudky" ktere nabizeji vylety mnohem levneji.
My si pak pujcili na den auto a projeli si ostrov sami. Nejake tipy nam dala recepcni. Jeli jsme na vyhlidku, kde je moznost videt plaz Navagio shora. Pak jsme navstivili majak, klaster a dalsi. Je toho opravdu moc k videni. Ale vsude je blizko a ostrov se da projet fakt za jeden den. Ale pozor-neplati zde zadna pravidla-proste kdo troubi, ten hede.
(před rokem)
Země
Martinan

Jídlo v letadle

Letos jsme leteli na Zakynthos necele dve hodiny a jidlo jsme nedostali. Koupily jsme si nejakou oblozenou bagetu, cena teda silena asi 120Kc, ale fakt uz jsme meli hlad.
(před rokem)
Letecká
GirlOnFire

Zakynthos nejhezčí pláže podle Vás?

Nejkrásnější pláže je pláž Navagio s vrakem pirátské lodi. A pohled ze skály je naprosto úžasný. Ale jinak i pláž Laganas je super, jsou zde hnízda, kam carety nakladly vejce. Rozhodně stojí za to si půjčit auto a objet ostrov. Najdete spoustu krásných míst.
(před rokem)
Země

Zakynthos, kde vidět želvy?

Přímo na pláži Laganas želvy kladou v noci vajíčka. Ale je to tam v noci hlídané a jen tak se k ní nedostanete. Co jsme se ptali, tak ani nelze odhadnout, kdy vylezou a kolik jich vyleze. Ale jinak se zde pořádají přímo výlety na Carety.
(před rokem)
Země
Martinan

Jaká je doba letu na Zakynthos?

Ano, letěli jsme necelé 2,5 hodiny
(před rokem)
Země
Martinan

Jak se dorozumíváte na cestách?

Popravdě já moc nemluvím, z anglictiny si moc nepamatuju a navic se stydim. Takze na dovolenych mluvi za nas pritel a ja se malokdy zkusim pripojit nejakou frazi ci jednoduchou vetou. Ale dala jsem si za ukol se lepe naucit anglicky, abych nebyla zavisla na priteli a rozhodne se anglictina v dnesni dobe hodi.
(před rokem)
Ostatní
Mikey

Fakultativní výlet ze Zakyntu na Kefalonii

@Ebonit ~ myslim si, ze pokud je ten vylet nabidnut od cestovky, tak tam cesky mluvici pruvodce bude.
(před rokem)
Země
Ebonit