Příspěvky v diskuzích uživatele RajskéJablko

Příspěvky v diskuzích uživatele RajskéJablko

Vítr na Kosu, fouká tam hodně?

@Wincenzzo ~ Tak já nevím zda opět raději nezvolit ten Rhodos
(před 3 lety)
Země
lidas

Vítr na Kosu, fouká tam hodně?

@Wincenzzo ~ Dobrý den, děkuji a vrátil byste se tam znovu? Teď jsem četla jinde "To že na tam téměř pořád fouká poměrně nepříjemný vítr by se dalo oželet. Alespoň byly vlny. Ale to, že většina pláží je tak 3-5 metrů široká a většinou u rušné cesty a nebo maximálně zneužitá blízkými tavernami, které rýžujou nekřesťanské peníze za lehátka (nezaplatíš - táhni o dům dál) to už mi celkem vadilo. Navíc jsou pláže špinavé" mohu se zeptat na váš názor?
(před 3 lety)
Země
lidas

Vítr na Kosu, fouká tam hodně?

Ahoj, byli jsme před pár lety na Rhodosu v sezóně a skoro celý pobyt nám na pláži foukal dost silný vítr. Bylo to dost nepříjemné. Letos jsme na doporučení rodičů chtěli jet na ostrov Kos. Fouká i na Kosu takto silný vitr (ty větry meltemi a maistro)?
(před 3 lety)
Země
lidas

Horké prameny - Island

@Petraaa ~ Ahoj, do termálních jezírek můžeš po celý rok, protože teplota vody je stále stále přes 30 stupňů, spíš víc. Super je Seljavallalaug na jihu ostrova. Známý je taky třeba Landmannalaugar ve stejnojmenném kempu. Pokud je venku chladno, tak se prostě musíš co nejrychleji vysvléknout a šup do horké vody, pak už je dobře. Uvnitř se vyhřeješ, že pak je na oblékání docela teplo. Tam, kde vodu nekontrolují, jsou cedule s nápisem o vhodnosti/nevhodnosti ke koupání. Mrkni sem, tady jsou všechny hotpoty: hotpoticeland.com/
(před 4 lety)
Země
Ovča

Ischia - počasí v září

Ráda bych se zeptala, v případě, že se rozhodneme pro ostrov Ischia, jaké bude počasí v září na Ischii? Dříve už to asi nestíháme. Pravděpodobně teplo, že? jen se ujišťuji.
(před 4 lety)
Země
Jíťa

Kam na dovolenou na Ischii

Dobrý den, přítel mi tu několik dní básní o Ischii, že ji viděl v nějakém katalogu. Chtěla bych mu tedy udělat radost a naplánovat tam pobyt jako překvapení. Ptám se tedy zkušenějších, kam na dovolenou na Ischii? Já jsem tam nikdy nebyla. Chtěla bych, aby si to užil a viděl to nejlepší. Děkuji moc za všechny rady.
(před 4 lety)
Země
Jíťa

Poznávací zájezd do Izraele - máte zkušenost?

My jsme byli v Jeruzalémě a prošli většinu památek, chodili jsme ven i v noci, jen jsme se radši vyhli arabské čtvrti (zapracovala naše hlava a možná trochu předsudky). U vstupu ke Zdi nářků byly bezpečnostní kontroly a kvůli kapesnímu nožíku na mě dělali trochu bububu, nakonec proběhlo vpuštění i s nožem.. Potápění v Eilatu se mi líbilo a doporučuji. Auto jsme si půjčili v Tel Avivu na letišti a projeli toho poměrně dost, letenky bývají za super ceny. Rozhodně neváhejte.
(před 4 lety)
Země
RajskéJablko

Ceny ve Vietnamu

Dobrý den, jaké jsou ceny ve Vietnamu? Ideálně kdyby se odtamtud teď někdo vrátil, kdo mi může poradit. Zajímají mě ceny potravin, ubytování, ale třeba i alkoholu. Za každé info budu ráda. Díky
(před 4 lety)
Země
Brunc77

Vietnam bez cestovky

Zdravím zkušené cestovatele. Chtěla bych na podzim navštívit Vietnam bez cestovky. Nejvíc mě láká asi Hanoj a okolí. Vůbec bych chtěla vidět hory, moře, džungli, ale i památky. Můžete se se mnou podělit o zajímavá místa, odkazy atd? Jsem naprosto bez zkušeností, takže za vše budu vděčná.
(před 4 lety)
Země
Ovča