Itálie od 930 Kč
Zobrazit zájezdy

Bari z Prahy v lednu za 1 148 Kč/zpáteční letenka! Pro členy WIZZ Discount clubu již od 648 Kč!

Zpáteční letenka
Bari (město) (Bari Karol Wojtyła)
za 1 148 Kč
aerolinky Wizz Air
termín leden 2020
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Bari z Prahy v lednu za 1 148 Kč/zpáteční letenka! Pro členy WIZZ Discount clubu již od 648 Kč!

Wizz Air právě nabízí akční letenky z Prahy do italského Bari za 1 148 Kč. V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky v lednových termínech. Pro členy WIZZ Discount Clubu ještě výhodněji, cca 648 Kč/zpáteční letenka. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40x30x20 cm a váze maximálně 10 kg.

Bari, hlavní město Apulie, která leží na jihovýchodě Itálie a je rájem pro milovníky vína. Bari se také přezdívá Karibik Evropy, díky překrásným plážím a čistému moři. Moře v lednu na koupačku určitě nebude, pokud nejste velkými otužilci. Pokud však chcete Bari poznat z jiné stránky bez návalu turistů, tak je leden vhodnou volbou!

Tipy na výlety: městský přístav, bazilika di San Nicola, město Alberobello a kulaté domečky Trulli, hrad Castello Svevo, středověká katedrála San Sabino, divadlo Petruzelli, města Taranto a Ostuni, Národní park Gargano, jeskyně Grotta Romanelli.

Více informací o Itálii se dočtete v našem průvodci.

Ukázkový termín: 22. 1. – 26. 1. 2019.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů