Burgas (město) od 8 179 Kč
Zobrazit zájezdy

Bulharsko: Burgas z Bratislavy v říjnu již od 767 Kč/ zpáteční letenka!

Zpáteční letenka
Burgas (Burgas)
za 767 Kč
aerolinky Ryanair
termín říjen
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Bulharsko: Burgas z Bratislavy v říjnu již od 767 Kč/ zpáteční letenka!

Ryanair nabízí akční letenky z Bratislavy do Burgas, již od 767 Kč! V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40x20x25 cm.V tomto období se zde teploty vzduchu pohybují kolem 19 °C, to už je na koupačku spíše pro otužilce, ale i tak si můžete zaletět na pár dní do Burgas udělat si hezký poznávací či odpočinkový výlet.

Burgas je nejdůležitějším přístavem na jihu Bulharska a lázeňským městem. Nachází se u Burgaské zátoky, která je největší v bulharské části Černého moře.

Více informací o cestování, měně a kuchyni v Bulharsku se dočtete v našem průvodci.

Tipy na výlety: kostely (Svaté panny, Sv. Ivana Rilského, Sv. Cyrila a Metoděje, Arménský kostel), pozůstatky římského města Deultum, Archeologické muzeum s hrobou thráckého krále, Muzeum přírodních věd, U mělecké galerie, Pomorské jezero, ostrov svaté Anastázie.

Do Bratislavy je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již za 170 Kč a z Brna za 128 Kč.

Ukázkový termín: 12. 10. - 19. 10. 2019.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů