Larnaca od 10 169 Kč
Zobrazit zájezdy

Červnové last minuty z Katowic na Kypr od 977 Kč

Katovice (Katovice)
Zpáteční letenka
Larnaca (Larnaka)
za 977 Kč
aerolinky Wizz Air
termín zbytek června 2018
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Červnové last minuty z Katowic na Kypr od 977 Kč

Společnost Wizzair nachystala nabídku pro milovníky tropického středomořského klimatu. Z Katowic do Larnaky můžeme v několika červnových termínech letět od 38 EUR / 977 Kč (pro členy klubu) včetně zpáteční letenky. Ostatní připlatí během června o 400-600 Kč navíc. Termíny lze kombinovat na 6-9 dní.

Ostrov patřící k EU na hranici regionu Blízký Východ nabídne turistům vždy oblíbený a jedinečný koktejl úžasného moře, klimatu, osvěžujících hor, antických památek, dobré kuchyně a příjemných lidí. Více člověk na cestách v podstatě nepotřebuje.

Zavazadla

  • na palubu jedno zavazadlo do 10 kg v ceně letenky

Cesta

  • do Katowic pravidelné bus linky společností RegioJet, Flixbus či Polskibus (pro ranní lety ideálně noční spoje z Prahy, obvykle za dobré ceny)
  • z vlakového nádraží Katowice Dworzec Gółwny PKP autobusová linka Airport Bus (cena 27 PLN / 167 Kč); web katovického dopravního podniku
  • levněji soukromí dopravci Matuszek za 20 PLN / 123 Kč (web společnosti) nebo Express transfers za 5 EUR / 127 Kč (na webu společnosti)
  • z letiště Larnaka do centra bus linky 407, 417, 418, 419, 425, 429), nejčastější spojení nabídne linka číslo 425; cesta asi 20 min
  • z Larnaky busy po ostrově a samozřejmě do turistických center Nikosie, Limassolu a Paphosu

Katowice-Larnaka (modelový příklad 19. - 25. 6. 2018)

Tipař

Tipař


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů