Gruzie z Prahy v květnu a červnu od 1 258 Kč/zpáteční letenka!

Zpáteční letenka
Kutaisi (Kutaisi)
za 1 258 Kč
aerolinky Wizz Air
termín květen, červen 2019
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Gruzie z Prahy v květnu a červnu od 1 258 Kč/zpáteční letenka!

WizzAir nabízí nyní akční zpáteční letenky z Prahy do Gruzie (Kutaisi) za neuvěřitelných 1258 Kč! Můžete si vybrat z několika termínů během května a června, což jsou ideální měsíce pro prozkoumání nádherné přírody Gruzie. 

Příklady výhodných odletů z Prahy:
4., 11., 21., 25. 5. 2019

Příklady výhodných zpátečních letů:
18., 22., 25. 6. 2019

V ceně je malé příruční zavazadlo, které se umístí pod protější sedadlo.

Pokud vlastníte WIZZ Discount Club, jedna letenka bude ještě o 10 Eur nižší a máte slevu i na zavazadlo a další položky. Poplatek za roční členství ve standardním WIZZ Discount Club je 29,99 EUR. Pokud cestujete tedy ve více lidech nebo často, vyplatí se členství zakoupit.

V květnu a červnu je v Gruzii velmi příjemně, teploty sahají až k 28 stupňům. Gruzie začala být velmi oblíbeným místem pro turisty, především díky krásné přírodě a zajímavým památkám. Proto tyto měsíce jsou ideální, vyhnete se turistům a užijete si vaši dovolenou v klidu. Vyplatí se cestovat po Gruzii vlakem, který je velmi levný a objíždí nejdůležitější místa v zemi. 


Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů