Larnaca od 10 549 Kč
Zobrazit zájezdy

Kypr z Vídně v květnu a červnu od 975 Kč/zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Larnaca (Larnaka)
za 975 Kč
aerolinky Wizz Air
termín květen, červen 2019
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Kypr z Vídně v květnu a červnu od 975 Kč/zpáteční letenka!

WizzAir má nyní v nabídce akční zpáteční letenky z Vídně do Larnaky (Kypr). Pořídíte je na měsíce květen a červen už od 975 Kč. Na výběr je z několika termínů. V ceně je příruční zavazadlo, které se umístí pod protější sedadlo.

Příklady výhodných termínů: 
31. 5. - 5. 6. 2019
3. 6. - 12. 6. 2019
7. 6. - 12. 6. 2019
10. 6. - 17. 6. 2019

Pokud vlastníte WIZZ Discount Club, jedna letenka bude ještě o 10 Eur nižší a máte slevu i na zavazadlo a další položky. Poplatek za roční členství ve standardním WIZZ Discount Club je 29,99 EUR. Pokud cestujete tedy ve více lidech nebo často, vyplatí se členství zakoupit.

Kypr je krásný ostrov s hezkými historickými památkami. Uvidíte hrady, staré hrobky, vykopávky, kláštery, kostely. Najdete tady i přírodní rezervace želvkaňon, vodopády, korálové útesy a moře vhodné pro šnorchlování a pozorování ryb, mořské jeskyně a spoustu dalšího. 


Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů