Velká Británie od 8 290 Kč
Zobrazit zájezdy

Liverpool z Vídně v lednu za 414 Kč/ zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
za 414 Kč
aerolinky Laudamotion
termín leden
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Liverpool z Vídně v lednu za 414 Kč/ zpáteční letenka!

Laudamotion nabízí akční letenky z Vídně do Liverpoolu, již od 414 Kč. V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky v lednu.  V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm a váze maximálně 10 kg.

Liverpool je přístavní město ve Velké Británii, které je známé proslulým fotbalovým týmem a také jako rodiště kapely Beatles. Velmi dynamické, univerzitní město s krásnými výhledy na moře má mnohé co nabídnout!

Tipy na výlety: Albert Dock, Námořní muzeum Merseyside, Pier Head, Liverpoolská metropolitní katedrála, Zámek Croxteth Hall, Matthew Street.

Další užitečné informace o Velké Británii se dočtete v našem průvodci.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již za 283 Kč a z Brna za 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 24. 1. – 31. 1. 2020.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů