Londýn od 4 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Londýn z Pardubic během března od 455 Kč

Pardubice (Pardubice)
Zpáteční letenka
Londýn (Londýn Stansted)
za 455 Kč
aerolinky Ryanair
termín během března a o něco dražší termíny i v dubnu
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Londýn z Pardubic během března od 455 Kč

Za kulturou či nákupy se můžete během března vydat do Londýna při cenách hluboko pod 1 000 Kč.

Výhodné lety z Čech už dávno nejsou omezeny jen na Prahu a zářivým příkladem je aktuální nabídka letenek společnosti Ryanair z Pardubic. Z východočeského města nyní můžete za velmi lákavé ceny vyrazit do Londýna, rozmanité britské metropole.Ceny se liší termín od termínu ale během března (a částečně i v dubnu) najdete mnoho termínů za ceny pod 1 000 Kč a také několik termínů pod 500 Kč za zpáteční letenku. Příkladem budiž níže uvedený let.

Zavazadla

Od 15. ledna 2018 Ryanair změnil podmínky pro povolená palubní zavazadla. Nově si s sebou na palubu můžete bezplatně vzít jen jedno zavazadlo o rozměrech max. 35 x 20 x 20 cm.Druhé zavazadlo o maximálních rozměrech 55 x 40 x 20 cm sice nemusíte platit, ale bude vám na odletové bráně odebráno a umístěno do zavazadlového prostoru v podpalubí (za příplatek si jej pak na palubu vzít můžete). Detailní vysvětlení pak naleznete přímo na webu společnosti.

Tipař

Tipař


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů