Londýn od 8 390 Kč
Zobrazit zájezdy

Londýn z Pardubic během března od 455 Kč

Pardubice (Pardubice)
Zpáteční letenka
Londýn (Londýn Stansted)
za 455 Kč
aerolinky Ryanair
termín během března a o něco dražší termíny i v dubnu
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Londýn z Pardubic během března od 455 Kč

Za kulturou či nákupy se můžete během března vydat do Londýna při cenách hluboko pod 1 000 Kč.

Výhodné lety z Čech už dávno nejsou omezeny jen na Prahu a zářivým příkladem je aktuální nabídka letenek společnosti Ryanair z Pardubic. Z východočeského města nyní můžete za velmi lákavé ceny vyrazit do Londýna, rozmanité britské metropole.Ceny se liší termín od termínu ale během března (a částečně i v dubnu) najdete mnoho termínů za ceny pod 1 000 Kč a také několik termínů pod 500 Kč za zpáteční letenku. Příkladem budiž níže uvedený let.

Zavazadla

Od 15. ledna 2018 Ryanair změnil podmínky pro povolená palubní zavazadla. Nově si s sebou na palubu můžete bezplatně vzít jen jedno zavazadlo o rozměrech max. 35 x 20 x 20 cm.Druhé zavazadlo o maximálních rozměrech 55 x 40 x 20 cm sice nemusíte platit, ale bude vám na odletové bráně odebráno a umístěno do zavazadlového prostoru v podpalubí (za příplatek si jej pak na palubu vzít můžete). Detailní vysvětlení pak naleznete přímo na webu společnosti.

Tipař

Tipař


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů