Maroko od 14 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Maroko: Marakéš z Vídně v květnu za 514 Kč/zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Marrákeš (Marrákeš Menara)
za 514 Kč
aerolinky Laudamotion
termín květen
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Maroko: Marakéš z Vídně v květnu za 514 Kč/zpáteční letenka!

Laudamotion přichází se zpáteční letenkou do Marakéše, již od 514 . V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky v květnu. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40cm x 20cm x 25cm.

Maroko je jedna z nejotevřenějších zemí arabského světa. Čtvrté největší město Maroka je Marakéš a nachází se v blízkosti pohoří Atlas. Je bohaté na památky, parky a orientální kulturu, která na vás bude dýchat ze všech stran.

V tomto období se zde teploty vzduchu pohybují kolem 26 °C.

Tipy na výlety: vodopády Ouzoud, rybářský přístav v Essaouiře, mešita Hassana II., historické centrum Medina, náměstí Jemaa el-Fnaa, mešita Koutobia,Saadské hrobky.

Více o dokladech, měně a očkování do Maroka v našem průvodci.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již od 283 Kč a z Brna od 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 15. 5. – 20. 5. 2019.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů