Bergamo od 5 406 Kč
Zobrazit zájezdy

Miláno z Vídně v červenci již od 775 Kč/ zpáteční letenka!

za 775 Kč
aerolinky Ryanair
termín červenec
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Miláno z Vídně v červenci již od 775 Kč/ zpáteční letenka!

Laudamotion nyní nabízí výhodné letenky z Vídně do Milána, již od 775 Kč. Za tuto cenu najdete letenky s termíny v červenci. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40×20×25 cm. 

Miláno je jedním z nejbohatších a nejrozvinutějších měst v Evropě. Je to město designu, módy, obchodu, bank a také je sídlem opery La Scala a fotbalového klubu AC Milan. Bohaté na historii, architekturu, sakrální památky a kavárny.

V tomto období se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C.

Tipy na výlety: Dóm (Katedrála Narození Panny Marie), divadlo La Scala, bazilika svatého Vavřince, bazilika svatého Ambrože, hrad rodiny Sforzů, komplex Bosco Verticale, Chodník slávy, Castello Sforzesco. 

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již za 283 Kč a z Brna za 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 4. 7. – 7. 7. 2019.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů