Korfu od 7 779 Kč
Zobrazit zájezdy

Na Korfu z Katovic během dubna za 780 Kč

Katovice (Katovice)
Zpáteční letenka
Korfu (Korfu)
za 780 Kč
aerolinky Ryanair
termín duben 2018
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Na Korfu z Katovic během dubna za 780 Kč

Pokud se vám nechce čekat na léto a nemáte rádi vysoké teploty ani davy lidí, může být dubnový výlet na řecký ostrov Korfu tou pravou volbou.

Katovické letiště je pro svou dostupnost zajímavé zejména pro všechny cestovatele ze severnějších částí Moravy. K dispozici jsou momentálně termíny téměř během celého dubna, ale dá se očekávat, že ceny půjdou nahoru a volná místa budou rychle mizet. Všechny odlety i přílety jsou v pondělí (let Katovice-Korfu 15:35-18:45, let Korfu-Katovice 14:00-15:10, mějte na paměti časový posun).Cena při kurzu kolem 6 Kč za 1 polský zlotý pak vychází na krásných zhruba 780 Kč za zpáteční letenku (65 zlotých za jednosměrnou cestu).

V dubnu hlavně za poznáváním ostrova

Jeden z nejzelenějších řeckých ostrovů je během dubna pro nižší teploty moře vhodný spíše k výletům než vodním hrátkám či opalování. S trochou štěstí se tam ale i hezky ohřejete. Korfu nabízí nepřeberné možností vyžití od procházek po historických zákoutích, přes muzea, pevnosti či kláštery až k návštěvám organických farem na výrobu olivového oleje.

Zavazadla

Od 15. ledna 2018 Ryanair změnil podmínky pro povolená palubní zavazadla. Nově si s sebou na palubu můžete bezplatně vzít jen jedno malé zavazadlo o rozměrech max. 35 x 20 x 20 cm.Druhé zavazadlo o maximálních rozměrech 55 x 40 x 20 cm sice nemusíte platit, ale bude vám na odletové bráně odebráno a umístěno do zavazadlového prostoru v podpalubí (za příplatek si jej pak na palubu vzít můžete). Detailní vysvětlení pak naleznete přímo na webu Ryanairu.

Praha / Brno / Liberec /... - Katowice

Nabídka vůbec není špatná ani pro Pražany, kteří se do Katowic dostanou napříkald Flixbusem od 199 Kč za jednu cestu. Z Brna vyjdou jízdenky stejně a třeba z Liberce nebo Plzně jen o 50 Kč dráž. 

Tipař

Tipař


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů