Nepál z Prahy od května do září s odbaveným zavazadlem od 11 920 Kč/zpáteční letenka!

za 11 920 Kč
aerolinky Air Arabia
termín květen až září
přestupy s 1 přestupem
Zobrazit nabídku
Upraveno
Nepál z Prahy od května do září s odbaveným zavazadlem od 11 920 Kč/zpáteční letenka!

Letecká společnost Air Arabia zlevnila letenky z Prahy do nepálského Káthmandu s přestupem v Sharjah, letenky jsou dostupné již od 11 920 Kč. V této cenové relaci se pohybuje zpáteční letenka od května do září. V ceně letenky je již zahrnuto odbavené zavazadlo při cestě do Káthmandu do 30 kg a při zpáteční cestě do 20 kg. Letenka za tuto cenu zahrnuje také malé občerstvení, vodu a rezervaci vybraného sedadla v letadle.

Nepál, horský stát v podhůří Himálaje, kde se nachází velké přírodní i kulturní bohatství. Můžete se zde vydat za vysokohorskou turistikou, překrásnými středověkými městy a chrámy, meditací nebo jógou, čajem, raftingem i paraglidingem.

V tomto období se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C. Od konce června do září je zde období monzunů, ale i přesto se mnoho turistů vydává do horských oblastí. Pokud se nechcete v tomto období vydat do hor, Nepál vám nabízí i mnoho dalších aktivit, které stojí za to v létě podniknout!

Tipy na výlety: města Káthmandu, Pokhara, Lumbini, chrám Pashupatinath, chrám Boudhanath, čajové plantáže Ilam, národní park Chitwan, Annapurna Circuit Trek, Mardi Himal Trek, Dhampus, Ghandruk, Lwang.

Ukázkový termín: 28. 5. – 12. 6. 2019.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů