Itálie od 600 Kč
Zobrazit zájezdy

Pisa z Vídně v červnu a červenci za 515 Kč/zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Pisa (město) (Pisa)
za 515 Kč
aerolinky Laudamotion
termín červen - červenec
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Pisa z Vídně v červnu a červenci za 515 Kč/zpáteční letenka!

Laudamotion nabízí akční letenky z Vídně do italské Pisy, již od 515 Kč. V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky s červnovými a červencovými termíny.  V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40x30x20 cm a váze maximálně 10 kg.

Náměstí Zázraků a Šikmá věž! Tak takové podivuhodnosti nabízí italská Pisa! Jedno z nejznámějších italských měst. Zaleťte si v květnu do Itálie a zjistěte jak to bylo se Šikmou věží.

V tomto období se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C.

Tipy na výlety: Piazza dei Miracoli - Náměstí Zázraků, Torre Pendente - Šikmá věž, hřbitov Camposanto, Piazza dei Cavalieri, kostely Chiesa di Santo Stefano dei Cavalieri a Chiesa di Santa Maria della Spina,věž Torre Guelfa, muzeum Museo dell´Opera del Duomo, univerzitní botanická zahrada.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již od 283 Kč a z Brna od 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 11. 6. – 15. 6. 2019.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů