Portugalsko od 12 469 Kč
Zobrazit zájezdy

Portugalsko: Faro z Vídně v prosinci za 1 030 Kč/ zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Faro (Faro)
za 1 030 Kč
aerolinky Laudamotion
termín prosinec
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Portugalsko: Faro z Vídně v prosinci za 1 030 Kč/ zpáteční letenka!

Laudamotion opět nabízí akční letenky z Vídně do portugalského Fara, již od 1 030 Kč. V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky v prosinci.  V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm a váze maximálně 10 kg.

Faro je známé svou divokou přírodou v okolí, nádhernými plážemi a kopcovitou krajinou. Ná západě a jihu je ohraničené Atlantským oceánem, na severu sousedí s Alentejo a na východě je řekou Guadiana oddělené od Andalusie.

V tomto období se zde teploty vzduchu pohybují kolem 16 °C.

Tipy na výlety: Mys svatého Vincence s majákem, město Silves či Lagos, skalní útvary Ponta de Piedade, cca 4 km dlouhá pláž s písečnými dunami Meia Praia, pohoří Monchique, vesnička Odeceixe.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již za 283 Kč a z Brna za 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 1. 12. – 8. 12. 2019.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů