Lisabon od 9 789 Kč
Zobrazit zájezdy

Portugalsko: Lisabon z Berlína v listopadu za 1 310 Kč/ zpáteční letenka!

Zpáteční letenka
Lisabon (Lisabon Portela)
za 1 310 Kč
aerolinky Ryanair
termín listopad
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Portugalsko: Lisabon z Berlína v listopadu za 1 310 Kč/ zpáteční letenka!

Ryanair nyní nabízí výhodné letenky z Berlína do Lisabonu, již od 1 310 Kč. Za tuto cenu pořídíte letenky v listopadových termínech. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40x20x25 cm. 

Lisabon, hlavní město Portugalska. Výborné víno, hlučný oceán, prosnulé žluté tramvaje a nejdelší most v Evropě, který má délku 17 kilometrů! To vše si můžete užít právě v Lisabonu! V tomto období se zde teploty vzduchu pohybují kolem 18 °C.

Tipy na výlety: věž v Belému, klášter sv. Jeronýma, most mořeplavce Vasco de Gama (nejdelší v Evropě), mys Cabo da Roca, stará čtvrť Alfama.

Více informací o Portugalsku se dočtete v našem průvodci.

Do Berlína se dostanete přímým vlakovým spojem z Prahy již od 370 Kč.

Ukázkový termín: 23. 11. – 27. 11. 2019.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Ovča
věrný člen
Ovča
před 4 lety
Ovča
před 4 lety

Od listopadu do dubna je v Portugalsku zimní počasí, takové pro cestování zcela nevhodné, deště, vítr, slunce teplo, každých 10 min je jinak, člověk, aby s sebou tahal batoh plný svetrů a pláštěněk. Byla jsem v zimě v Portugalsku jednou a nikdy více, právě kvůli tomu počasí. Ve střední Evropě na takovéto prudké změny nejsme vůbec zvyklí.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů