Madrid od 12 839 Kč
Zobrazit zájezdy

Praha-Madrid-Praha v lednu za 1 158 Kč

za 1 158 Kč
aerolinky Ryan International Airlines
termín 11. - 16. 1. 2018 nebo jiné lednové termíny
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Praha-Madrid-Praha v lednu za 1 158 Kč

Proč nenadělit pod stromeček poznávací zájezd do španělské metropole? Mezi 11. - 16. 1. 2018 můžete cestovat s Ryanairem za pěkných 1 158 Kč a ještě si odpočinout od lednových plískanic.

Moderní město Madrid překvapí svou historií, příjemným urbanismem, pestrou architekturou a pulzujícím životem v kterémkoliv ročním období.

Cesta

  • v ceně letenek pro jednu osobu dvě příruční zavazadla
  • za stejnou cenu i další lednové termíny
  • nejrychleji a nejlevněji z letiště vlakem linky C-1 k nádraží Atocha a Chamartín nebo k bus nádraží Príncipe Pío (pouze od terminálu 4; cena 2,60 €); dále metro od všech terminálů nebo bus linka 101 u terminálů 1, 2 a 3; linka 200 (od všech terminálů) nebo express linka 203

Ubytování

  • bydlet lze např. v hostelu The Cat´s od 437 Kč/osoba/noc (16,80 €) blízko stanice metra, rezervujte co nejdříve na booking.com nebo privát na Airbnb již od 331 Kč/osoba/noc (dvojlůžkový pokoj)

Zajímavosti

  • i v zimě většinou modrá obloha a sluneční svit s běžnými teplotami mezi 8 °C až 10 °C
  • k vidění určitě muzeum a galerie del Prado; náměstí Plaza Mayor; bleší trh El Rastro; Retiro park; Teatro Real (v roce 2018 slaví 200 let) nebo noční život s tancem v rytmu originál latiny
Tipař

Tipař


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů