Korfu od 7 249 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Korfu z Vídně v říjnu za 775 Kč/ zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Korfu (Korfu)
za 775 Kč
aerolinky Laudamotion
termín říjen
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Řecko: Korfu z Vídně v říjnu za 775 Kč/ zpáteční letenka!

Laudamotion nám přináší velmi výhodné letenky z Vídně na Korfu, již od 775 Kč. V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky v měsíci říjen. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40×30×20 cm a váze maximálně 10 kg.

Korfu je nejsevernější z Jónských ostrovů v Řecku. Ostrov se stal velmi oblíbenou turistickou destinací a to nejen kvůli krásným plážím, ale také díky krásné zelené přírodě a vápencovým kopcům. Ostrov Korfu je také označován za "Smaragdový ostrov" a to právě kvůli tomu, že patří mezi jeden z nejzelenějších ostrovů Řecka.

Tipy na výlety: Corfu Golf & Country Klub, Palác Achillion, městečko Benitses, město Korfu, ostrov Paxos, Parga, Diaplo, Modrá laguna, aquapark Hydropolis, pláž Glyfada.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již za 283 Kč a z Brna za 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 20. 10. – 25. 10. 2019

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů