Bulharsko od 2 519 Kč
Zobrazit zájezdy

Se 40% slevou vrací CK Alexandria starším lidem chuť cestovat

Bulharsko
za 9 990 Kč
prodejce CK Alexandria
termín celoročně
doprava z Prahy, z Brna, z Ostravy
Zobrazit nabídku
Se 40% slevou vrací CK Alexandria starším lidem chuť cestovat

Na západě Evropy nebo v USA je naprosto běžné, že senioři hodně cestují. Vždyť kdy jindy si dopřát příjemnou dovolenou, než v okamžiku, kdy máte čas si ji skutečně vychutnat? Takové období nastává právě v důchodu. Senioři už mají dost zkušeností, aby věděli, co opravdu chtějí. Jenže ve chvíli, kdy by si konečně mohli splnit své cestovatelské sny, často nemají na pobyt v cizině finanční prostředky. Cestovní kancelář Alexandria se to proto chystá změnit.

Zaplatíte jenom 60% celkových nákladů

Speciální sleva 40 %, kterou CK poskytuje, umožní seniorům, aby se podívali do světa. Je konec nářků na vysoké ceny zájezdů, na drahé služby cestovních kanceláří. Alexandria svým přístupem otevírá seniorům možnosti cestovat za poznáním, ale hlavně za rekreací a zdravím. Patříte-li k věkové skupině 60+, můžete výrazně ušetřit při nákupu zájezdů. Lze zavítat do destinací, po kterých jste dosud jenom toužili, nebo do nich maximálně zabrousili prstem po mapě. Dovolená pro seniory už není něčím nedosažitelným, právě naopak.Program Senior platí pro všechny osoby starší 60 let, a to i v případě, že je doprovází osoba, které ještě 60 nebylo, tj. lze vzít s sebou mladšího kamaráda či rodinného příslušníka. Sleva 40 % znamená pro seniory významnou úsporu. Mohou si za velmi příznivou cenu vychutnat krásy mořských pláží téměř po celém světě.Avšak akci Program Senior nelze kombinovat s dalšími slevami. V případně seniorské slevy není možné uplatnit ani šeky Alexandria Bonus Klubu. Zájezd také nelze platit hodnotovými poukázkami či slevovými kupony. Rovněž za zájezdy nemá klient nárok na šeky Alexandria Bonus Klubu. Více o Programu senior na stránkách CK Alexandria.

Do kterých hotelů vyrazit?

V bulharském Carevu láká seniory Hotel & Apartments Hermes Alexandria Club. Starší osoby vítá i bulharské Primorsko, konkrétně zdejší hotelové komplexy Žeravi Alexandria Club a Belveder Alexandria Club. Bulharský Lozenec zase nabídne starším lidem prohlídku krás mořského pobřeží poblíž hotelu Merlin Alexandria Club. V Analipsisu na Krétě senioři jistě podlehnou kouzlu hotelu Elyssium Beach Alexandria Club.Arenalu d´en Castell na španělské Menorce se pro změnu nabízí komfort resortu Aguamarina Alexandria Club. Mallorca, největší baleárský ostrov patřící Španělsku, přesněji letovisko Puerto de Pollensa, poskytne lidem 60+ azyl v Pollensa Park & Spa. Agios Sostis na řeckém ostrově Zakynthos přivítá seniory v hotelu Tereza Alexandria Club. Turecká Alanya nabídne starším klientům cestovní kanceláře pohodlí v resortu Krizantem Alexandria Club.Na Krétě se mohou senioři ubytovat v hotelu Atali Village Alexandria Club.Tím samozřejmě výčet hotelů zdaleka nekončí. Senioři mohou využít příznivé nabídky a zavítat i do dalších lokalit. Více na stránkách CK Alexandria.

Alternativy

Jistě není třeba zdůrazňovat, jak blahodárně působí na lidský organismus mořské podnebí. Zlepšuje dýchací potíže, alergie a astma, uzdravuje ekzémy a kožní choroby. Čistí plíce. Zvyšuje imunitu organismu. Pomáhá nám doplňovat minerály, které naše tělo potřebuje. Regeneruje svaly a klouby. Snižuje tlak, příznivě ovlivňuje srdeční a cévní systém. Pomáhá při problémech se štítnou žlázou. Odbourává stres.

Tipař

Tipař


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů