Catania od 14 400 Kč
Zobrazit zájezdy

Sicílie: Catania z Vídně v říjnu za 893 Kč/ zpáteční letenka! Pro členy WDC již od 510 Kč!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
za 893 Kč
aerolinky Wizz Air
termín říjen
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Sicílie: Catania z Vídně v říjnu za 893 Kč/ zpáteční letenka! Pro členy WDC již od 510 Kč!

Wizz Air právě nabízí akční letenky z Vídně do sicilské Catanie za 893 Kč. Pro členy WIZZ Discount Clubu ještě výhodněji, cca 510 Kč/zpáteční letenka. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40x30x20 cm a váze maximálně 10 kg.

Sicílie je největším italským ostrovem. Můžete se zde těšit na překrásné moře, okouzlující přírodu, středomořské pokrmy. Najdete zde také největší stále aktivní vulkán v Evropě - Etnu!

Tipy na výlety: pláž a přírodní rezervace Isola Bella, zahrada a park Villa Comunale Di Taormina, hrad v Taormině či Castello di Sant'Alessio Siculo, Santuario Madonna della Rocca - kostel ve skále s úžasným výhledem, výstup na horu Monte Veneretta, muzeum CioccolArt Sicily, činná sopka Etna.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již od 283 Kč a z Brna od 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 3. 10. – 10. 10. 2019.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů