Monastir od 7 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Tunisko: Monastir z Brna na 8 dní/ 7 nocí s all inclusive za 5 890 Kč! Odlet již 28. června!

Monastir (Helya Beach & Spa 4*)
za 5 890 Kč
prodejce Invia.cz
termín 28. 6. - 5. 7. 2021
doprava Letecky z Brna
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Tunisko: Monastir z Brna na 8 dní/ 7 nocí s all inclusive za 5 890 Kč! Odlet již 28. června!

Helya Beach & Spa se nachází ve městě Monastir. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem 24 °C. Měna - Tuniský dinár. Časový posun - 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, Wi-Fi, restaurace, bary, diskotéka, směnárna, 2 restaurace, 4 bary, kavárna, obchůdek, vnitřní i venkovní bazén, aquapark, trezor na recepci za poplatek. 

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, klimatizace, telefon, TV, trezor za poplatek, dětská postýlka na vyžádání, balkon.

Monastir je ideálním místem především pro ty, kteří si plánují na své dovolené užívat si klidu a chtějí se relaxovat u hotelu s bazénem, nebo pláži. Nabízí však jak krásné písčité pláže, tak i zajímavé historické centrum, kde se setkává stará civilizace s moderní architekturou. Hotelové komplexy se nachází mezi městem Monastir a Sousse.

Tipy na výlety: pevnost Borj el-Kebir, maják na mys Africa, Hřbitov námořníků, Monastir (mauzoleum prvního tuniského prezidenta Habiba Bourguiby, opevněný klášter Ribat, Velká mešita z 9. stolení), Sousse.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů