Tunisko od 9 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Tunisko z Brna s All Inclusive na 8 dní za 8 990 Kč! Sleva 47 %!

Tunisko (Hotel Samira Club)
za 8 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 28. 9. - 5. 10. 2018
doprava Letecky z Brna
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Tunisko z Brna s All Inclusive na 8 dní za 8 990 Kč! Sleva 47 %!

Tříhvězdičkový Hotel Samira Club v maurském stylu leží v tuniském hammametském zálivu v zahradě přímo u široké písečné pláže. Centrum města Hammamet je vzdáleno cca 6 km (pohodlně dostupné autobusem, zastávka asi 10 min. od hotelu, nebo taxíkem).

Zájezd zahrnuje All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, přes den občerstvení. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby jsou v ceně.

Klimatizované dvoulůžkové pokoje se nacházejí v řadových přízemních bungalovech, které jsou rozmístěny ve velkém areálu. Mají terasu, koupelnu, je možné přidat i přistýlku.

V hotelu je k dispozici maurská kavárna, hammam, kadeřnictví, kosmetický salón, masáže, obchody, diskotéka, společenská místnost s TV, ošetřovna. Na terase se nachází velký bazén s tobogánem a skluzavkou (provoz ve vymezených intervalech) a bazén pro děti.

  Zájezd je letecky z Brna, hotel je velmi dobře hodnocený body 8,2 a je zde jedinečná sleva 47 %. Využijte tento akční Last Minute!

  Marquette

  Marquette


  Hlídací papoušek

  Ohlídejte si nové akční nabídky

  Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


  Komentáře

  Buďte první, kdo článek okomentuje.

  Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

  Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
   Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů