Tunisko od 8 589 Kč
Zobrazit zájezdy

Tunisko z Brna s All Inclusive na 8 dní za 8 990 Kč! Sleva 47 %!

Tunisko (Hotel Samira Club)
za 8 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 28. 9. - 5. 10. 2018
doprava Letecky z Brna
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Tunisko z Brna s All Inclusive na 8 dní za 8 990 Kč! Sleva 47 %!

Tříhvězdičkový Hotel Samira Club v maurském stylu leží v tuniském hammametském zálivu v zahradě přímo u široké písečné pláže. Centrum města Hammamet je vzdáleno cca 6 km (pohodlně dostupné autobusem, zastávka asi 10 min. od hotelu, nebo taxíkem).

Zájezd zahrnuje All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, přes den občerstvení. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby jsou v ceně.

Klimatizované dvoulůžkové pokoje se nacházejí v řadových přízemních bungalovech, které jsou rozmístěny ve velkém areálu. Mají terasu, koupelnu, je možné přidat i přistýlku.

V hotelu je k dispozici maurská kavárna, hammam, kadeřnictví, kosmetický salón, masáže, obchody, diskotéka, společenská místnost s TV, ošetřovna. Na terase se nachází velký bazén s tobogánem a skluzavkou (provoz ve vymezených intervalech) a bazén pro děti.

  Zájezd je letecky z Brna, hotel je velmi dobře hodnocený body 8,2 a je zde jedinečná sleva 47 %. Využijte tento akční Last Minute!

  Marquette

  Marquette


  Komentáře

  Buďte první, kdo článek okomentuje.

  Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

  Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
   Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů