Rakousko od 299 Kč
Zobrazit zájezdy

Včasná rezervace lyžařského zájezdu uleví vaší peněžence

Rakousko
za 3 999 Kč
prodejce Invia.cz
termín zima
doprava z Prahy, z Brna, z Ostravy
typ zájezdu lyžařské zájezdy
Zobrazit nabídku
Včasná rezervace lyžařského zájezdu uleví vaší peněžence

Svištět po bílých svazích hor až dolů ke stanici vleku. Nechat se vyvézt na vrcholek hory a zážitek z vysoké rychlosti si zopakovat. Hoblovat dokonale upravený sníh na sjezdovce, dokud se ho do sytosti nenabažíte. Užívat si lesknoucí bílé peřiny, od které se odráží sluneční paprsky. To vše slibuje zimní lyžařská sezóna 2014/2015.

Výběr zpestré škály letovisek

Patříte mezi milovníky zimy? Těšíte se, až vytáhnete lyže nebo snowboardové prkno odpočívající od jara ve sklepě nebo na půdě? Vtom případě určitě sledujete dlouhodobé předpovědi na zimu. Letos meteorologové slibují tuhou. Sněhová přikrývka by se měla vydařit a vy si jí musíte pořádně užít. Můžete si přitom vybrat, kde svůj zimní pobyt strávíte. Nabízíme vám pestrou škálu destinací, například v Rakousku Schladming, Dachstein, Kaprun či Stubaital. VItálii Val di Fiemme, Arabba, Livigno nebo Aprica. Lákavá je ovšem i Francie, Slovensko nebo Německo.

Úspory vrodinném rozpočtu

Už nyní nastává nejvyšší čas, naplánovat si svoji zimní dovolenou. Do 31. října 2014 můžete využít 15% slevy za včasnou rezervaci pobytu u CA Invia. Pokud si chcete vychutnat krásu hor vzimě, připoutaní klyžím nebo snowboardovému prknu, neváhejte a pospěšte si, než bude pozdě. Včasným nákupem lyžařských pobytů výrazně ušetříte. Pokud nechcete jet sami a vezmete ssebou i svoji rodinu, přinese brzký nákup zimní dovolené významnou úsporu ve vašem rodinném rozpočtu.Kromě 15% slevy můžete čerpat i mnohé další výhody, například skipas zdarma nebo se slevou. Ve vybraných hotelích pak dostanete slevy na dítě a můžete si také zvolit nízkou zálohu na rezervaci. Významná horská střediska vám navíc garantují sníh. Nebude-li přírodní, zajistí dostatek technického. Proto neváhejte a rezervujte. Zobrazte si zájezdy se slevou až 15% zde

Tipař

Tipař


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů