Burgas (město) od 6 390 Kč
Zobrazit zájezdy

Z Bratislavy do Burgasu za 248 Kč

Zpáteční letenka
Burgas (Burgas)
za 248 Kč
aerolinky Ryanair
termín odlet 3.4. a návrat 10., 14., nebo 17. 4. Další termíny se mohou objevit.
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Z Bratislavy do Burgasu za 248 Kč

Zpáteční letenky z Bratislavy do Burgasu lze ve vybraných dubnových termínech zakoupit za pouhých 248 Kč (10 EUR).

Zejména cestovatelé z východní Moravy a západního Slovenska ocení ultralevné letenky z Bratislavy do bulharského letoviska Burgas. K dispozici je pouze jeden termín odletu se třemi možnostmi délky pobytu na 7, 11 nebo 14 nocí, při odletu v úterý 3. 4. a návratu v úterý 10., sobotu 14., nebo úterý 17. 4.. Další termíny se mohou objevit!Pokud vám tyto termíny nevyhovují, doporučujeme pečlivě sledovat i další jarní termíny, je možné že ceny opět spadnou dolů!

Tipy, kam vyrazit v jarním Bulharsku

Duben v Bulharsku jistě není vhodným termínem pro koupání v moři ale to by nemělo být překážkou. Teploty vzduchu se běžně pohybují kolem příjemných 20°C a toto období je tak i díky velmi nízkému počtu turistů vhodné zejména pro poznávácí cesty. Naše doporučení míří zejména směrem k Dobričské oblasti na severním pobřeží. Často opomíjená část bulharského pobřeží je klidnější než jižnější oblasti ale neméně zajímavá, zejména z pohledu turistiky. Zajímavá je například zdejší architektura - koho zajímá historie, může obdivovat pestrost pozůstatků staveb starověkého Řecka i thrácké kultury stejně jako středověké citadely a další stavby. Neméně zajímavá je ale i příroda s hustými lesy a populární je zde i sledování migrace ptactva na jedné z významných migračních tras známé jako Via Pontika v přírodní rezervaci Kaliakra, kde doporučujeme navštívit i stejnojmenný mys a celkově pěknou a čistou přírodu.

Tipař

Tipař


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů