Sofie od 2 989 Kč
Zobrazit zájezdy

Z Bratislavy do Sofie za 500 Kč

Zpáteční letenka
Sofie (Sofie)
za 500 Kč
aerolinky Wizz Air
termín březen až květen
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Z Bratislavy do Sofie za 500 Kč

Ač společnost Wizzair ruší od června většinu letů z Prahy, z Bratislavy si dál můžete užívat výhodných nabídek. Březnové a dubnové termíny do Sofie lze pro klubové členy společnosti nyní pořídit od 20 EUR a ostatní si připlatí jen 10 EUR. Cena je včetně zpáteční letenky.  Zakoupit lze i jednosměrnou letenku. Termíny můžeme kombinovat v intervalech pěti až sedmi dnů

Město přibližně s velikostí Prahy nabídne historické památky, kulturní vyžití i přírodní zajímavosti v okolí. Od Vitoshky, přes zajímavá muzea, katedrálu až k příjemnému posezení u vyhlášeného bulharského červeného vína. Místní originální gastronomie bohatá na zeleninu, ryby či sýr feta též nezklame.

Cesta

  • Do Bratislavy bus linkami společnosti Flixbus nebo RegioJet; dále bus číslo 61 přes Trnavské Mýto z hlavního nádraží na letiště;  jízdenka na 30 minut za 0,90 €, na 60 minut za 1,20 € a na celý den za 3,50 €.
  • Na palubu letadla jedno příruční zavazadlo do 10 kg v ceně letenky.
  • Z letiště v Sofii do centra z terminálu 2 metro modré linky číslo M1 a autobus 84;  jízdné shodné pro všechny typy dopravy (30 min / 1,60 Lv = cca 22 Kč).

Bratislava-Sofia (modelový příklad 16. 4. - 22. 4.)

Tipař

Tipař


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů