Z Bratislavy do Sofie za 500 Kč

Zpáteční letenka
Sofie (Sofie)
za 500 Kč
aerolinky Wizz Air
termín březen až květen
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku

Jdete pozdě... Podívejte se na podobné nabídky

Nastavte si hlídač akcí a výhodné nabídky vám neuniknou!

Upraveno
Z Bratislavy do Sofie za 500 Kč

Ač společnost Wizzair ruší od června většinu letů z Prahy, z Bratislavy si dál můžete užívat výhodných nabídek. Březnové a dubnové termíny do Sofie lze pro klubové členy společnosti nyní pořídit od 20 EUR a ostatní si připlatí jen 10 EUR. Cena je včetně zpáteční letenky.  Zakoupit lze i jednosměrnou letenku. Termíny můžeme kombinovat v intervalech pěti až sedmi dnů

Město přibližně s velikostí Prahy nabídne historické památky, kulturní vyžití i přírodní zajímavosti v okolí. Od Vitoshky, přes zajímavá muzea, katedrálu až k příjemnému posezení u vyhlášeného bulharského červeného vína. Místní originální gastronomie bohatá na zeleninu, ryby či sýr feta též nezklame.

Cesta

  • Do Bratislavy bus linkami společnosti Flixbus nebo RegioJet; dále bus číslo 61 přes Trnavské Mýto z hlavního nádraží na letiště;  jízdenka na 30 minut za 0,90 €, na 60 minut za 1,20 € a na celý den za 3,50 €.
  • Na palubu letadla jedno příruční zavazadlo do 10 kg v ceně letenky.
  • Z letiště v Sofii do centra z terminálu 2 metro modré linky číslo M1 a autobus 84;  jízdné shodné pro všechny typy dopravy (30 min / 1,60 Lv = cca 22 Kč).

Bratislava-Sofia (modelový příklad 16. 4. - 22. 4.)

Tipař

Tipař


Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů