Burgas (město) od 27 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Z Bratislavy na Burgas za 670 Kč

Zpáteční letenka
Burgas (Burgas)
za 670 Kč
aerolinky Ryanair
termín počátek dubna a květnové 3-7 denní termíny do 30 € (810 Kč)
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Z Bratislavy na Burgas za 670 Kč

Pro nejednoho vyznavače klidu budou jarní cesty k Černému moři, bez front, čekání v restauracích či přeplněných pláží, vítanou změnou.
Společnost Ryanair na duben a květen uvolnila zpáteční letenky z Bratislavy do bulharského Burgasu za cenu 670 Kč (25 €).

Ryanair od jara 2018 zavádí z Bratislavy na Burgas nový spoj. Z Prahy do oblasti létá SmartWings obvykle za cenu 6 000 Kč, z Katowic či Budapeště pak Wizzair běžně za 4 500 Kč.

Léto v této oblasti černomořské riviery trvá pět měsíců, sezona startuje v květnu. Teplota se blíží ke 20° C a moře se otepluje. Burgas lze využít také jako tranzitní místo při cestě do atraktivnějších destinací. 

Cesta

  • z České republiky na bratislavské letiště pravidelné linky RegioJet nebo Flixbus
  • na palubu jedno příruční zavazadlo do 10 kg a druhé menší v ceně letenky, rezervace sedadla již od 2 € (55 Kč); doba letu 120 min
  • u letištní haly v Burgasu po levé straně zastávka autobusu číslo 15 (od 6 ráno do 23 večer), interval co půlhodiny na bus nádraží, jízdenka za 1 leva (13 Kč) u průvodčího v autobusu nebo taxík (smlouvání doporučeno)

Ubytování

  • vybírejte na booking.com (pokoj od 383 Kč / osoba / noc např. The Old Captain Hostel) nebo priváty na Airbnb (lůžko od 261 Kč / osoba / noc, 10 min od pláže)
  • pro náročnější například Hotel Bulgaria Burgas od 1170 Kč / osoba / noc

Zajímavosti

  • kostel sv. Cyrila a Metoděje; bazén se slanou vodou; zahrady Sea Garden; čtyři jezera v okolí; ostrov sv. Anastazie aj.
Tipař

Tipař


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů