Burgas (město) od 10 820 Kč
Zobrazit zájezdy

Z Bratislavy na Burgas za 670 Kč

Zpáteční letenka
Burgas (Burgas)
za 670 Kč
aerolinky Ryanair
termín počátek dubna a květnové 3-7 denní termíny do 30 € (810 Kč)
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Z Bratislavy na Burgas za 670 Kč

Pro nejednoho vyznavače klidu budou jarní cesty k Černému moři, bez front, čekání v restauracích či přeplněných pláží, vítanou změnou.
Společnost Ryanair na duben a květen uvolnila zpáteční letenky z Bratislavy do bulharského Burgasu za cenu 670 Kč (25 €).

Ryanair od jara 2018 zavádí z Bratislavy na Burgas nový spoj. Z Prahy do oblasti létá SmartWings obvykle za cenu 6 000 Kč, z Katowic či Budapeště pak Wizzair běžně za 4 500 Kč.

Léto v této oblasti černomořské riviery trvá pět měsíců, sezona startuje v květnu. Teplota se blíží ke 20° C a moře se otepluje. Burgas lze využít také jako tranzitní místo při cestě do atraktivnějších destinací. 

Cesta

 • z České republiky na bratislavské letiště pravidelné linky RegioJet nebo Flixbus
 • na palubu jedno příruční zavazadlo do 10 kg a druhé menší v ceně letenky, rezervace sedadla již od 2 € (55 Kč); doba letu 120 min
 • u letištní haly v Burgasu po levé straně zastávka autobusu číslo 15 (od 6 ráno do 23 večer), interval co půlhodiny na bus nádraží, jízdenka za 1 leva (13 Kč) u průvodčího v autobusu nebo taxík (smlouvání doporučeno)

Ubytování

 • vybírejte na booking.com (pokoj od 383 Kč / osoba / noc např. The Old Captain Hostel) nebo priváty na Airbnb (lůžko od 261 Kč / osoba / noc, 10 min od pláže)
 • pro náročnější například Hotel Bulgaria Burgas od 1170 Kč / osoba / noc

Zajímavosti

 • kostel sv. Cyrila a Metoděje; bazén se slanou vodou; zahrady Sea Garden; čtyři jezera v okolí; ostrov sv. Anastazie aj.
Tipař

Tipař


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
  Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

  Nevybrali jste si?

  Podívejte se na

  Další akční nabídky

  Nebo si nastavte hlídač akcí, výhodné nabídky Vám neuniknou

  Hlídač akcí