Z Prahy do Budapeště za 678 Kč

za 678 Kč
aerolinky Ryanair
termín dva únorové a několik dubnových termínů; 3-5 dnů
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku

Jdete pozdě... Podívejte se na podobné nabídky

Nastavte si hlídač akcí a výhodné nabídky vám neuniknou!

Upraveno
Z Prahy do Budapeště za 678 Kč

Jedno z nejkrásnějších evropských měst sivychutnáte se společností Ryanair v únoru a v dubnu již za 678 Kč za zpáteční letenky. Lidnaté a jedno z největších měst v EU se může pochlubit mnoha městskými parky, 80 geotermálními prameny nebo třetím největším parlamentem na světě.

  Idylka jihovýchodně od Prahy má co nabídnout. Maďarská metropole patří dnes k nejoblíbenějším turistickým destinacím v Evropě. Do historického centra podél Dunaje, zapsaného na seznamu UNESCO, se svezete druhým nejstarším metrem na světě. Navštívíte Budínský hrad s okolním středověkým komplexem budov, zavítáte do několika muzeí (Národní muzeum) nebo galerií. Město též patří k inovačním centrům Evropy.

  Cesta

  v ceně letenky je jedno příruční zavazadlo do 10 kg a jedno malé osobní zavazadlo pohodlnou možností dopravy z letiště do centra města (k metru) je autobus číslo 200E, transfer trvá asi 50 minut za 530 forintů / 46 Kč (přestupní jízdenka na 100 minut) nebo dražší varianta expresní linkou 100E za 900 forintů / 77 Kč

  Ubytování

  • vybírejte přes booking.com např. Avenue Hostel za 51 EUR (1 377 Kč) / 2 osoby / 3 noci nebo přes Airbnb priváty od 320 Kč / 2 lůžkový pokoj / noc (10 min od centra města)
  Tipař

  Tipař


  Ohlídejte si nové akční nabídky

  Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.