Budapešť od 929 Kč
Zobrazit zájezdy

Z Prahy do Budapeště za 678 Kč

za 678 Kč
aerolinky Ryanair
termín dva únorové a několik dubnových termínů; 3-5 dnů
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Z Prahy do Budapeště za 678 Kč

Jedno z nejkrásnějších evropských měst sivychutnáte se společností Ryanair v únoru a v dubnu již za 678 Kč za zpáteční letenky. Lidnaté a jedno z největších měst v EU se může pochlubit mnoha městskými parky, 80 geotermálními prameny nebo třetím největším parlamentem na světě.

  Idylka jihovýchodně od Prahy má co nabídnout. Maďarská metropole patří dnes k nejoblíbenějším turistickým destinacím v Evropě. Do historického centra podél Dunaje, zapsaného na seznamu UNESCO, se svezete druhým nejstarším metrem na světě. Navštívíte Budínský hrad s okolním středověkým komplexem budov, zavítáte do několika muzeí (Národní muzeum) nebo galerií. Město též patří k inovačním centrům Evropy.

  Cesta

  v ceně letenky je jedno příruční zavazadlo do 10 kg a jedno malé osobní zavazadlo pohodlnou možností dopravy z letiště do centra města (k metru) je autobus číslo 200E, transfer trvá asi 50 minut za 530 forintů / 46 Kč (přestupní jízdenka na 100 minut) nebo dražší varianta expresní linkou 100E za 900 forintů / 77 Kč

  Ubytování

  • vybírejte přes booking.com např. Avenue Hostel za 51 EUR (1 377 Kč) / 2 osoby / 3 noci nebo přes Airbnb priváty od 320 Kč / 2 lůžkový pokoj / noc (10 min od centra města)
  Tipař

  Tipař


  Komentáře

  Buďte první, kdo článek okomentuje.

  Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

  Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
   Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů