USA od 27 713 Kč
Zobrazit zájezdy

Za teplem na Floridu! Letenky od 13 084 Kč

za 13 084 Kč
aerolinky Norwegian
termín květen 2015
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Za teplem na Floridu! Letenky od 13 084 Kč

Máte rádi teplé počasí, ale ne nesnesitelné horko? Květen je pro cestu na Floridu ideálním měsícem! Zaleťte si za výhodnou cenu na místo, kde panuje věčné léto!

Vízum

Víza nejsou při kratší návštěvě potřeba, pouze elektronická cestovní registrace ESTA.

Program

Mnoho z Vás si určitě pod pojmem Florida představí nekonečně bílé pláže a blankytně modrý oceán. Na Floridě je toho k vidění ale mnohem více! Už jste někdy šnorchlovali? Ne? Zajeďte si na Key West, kde kromě jiného najdete nejjižněji položený bod USA nebo dům Ernesta Hemingwaye. A krokodýly jste si někdy chovali? Také ne? V tom případě nezapomeňte na výlet do známého parku Everglades! Pokud Vás zajímá, odkud startují některé raketoplány, navštivte Kennedyho vesmírné středisko a odpalovací základnu na mysu Canaveral. Pro rodiče s dětmi je více vhodné Orlando, kde najdete kromě Disney Worldu i mnoho dalších tématických parků jako například Legoland nebo Universal Studios. Pro mladé cestovatele doporučujeme bary a kluby v Miami, ale pozor, legální věk pro vstup do barů a požívání alkoholu je v USA až od 21 let. Ať už se rozhodnete svoji dovolenou na Floridě strávit jakkoliv, určitě to bude jedna z těch, na které budete velmi rádi vzpomínat!Půjčení auta: Pokud neplánujete výlety mimo Miami, pak je půjčení auta zbytečné. Podle nás by ale byla opravdu škoda nevidět další, neméně zajímavá místa na Floridě. Půjčení auta je v USA velmi jednoduché, stačí mít pas, řidičský průkaz EU + mezinárodní řidičský průkaz (i když společnosti nepožadují mezinárodní ŘP, je dobré si ho vyřídit, v případě zastavení policejní hlídkou) a kreditní/debetní kartu. Některé společnosti požadují i zpáteční letenku. Na letištích máte na výběr z mnoha půjčoven, ale vždy je lepší si auto rezervovat předem. Pro více informací, prosím navštivte stránky uvedené níže.

Doprava po Miami

Systém veřejné dopravy je v Miami velmi dobrý, proto pokud se nechystáte na výlety do okolí, auto opravdu není potřeba. Cena jednoho lístku na autobus/vlak je od 2.25$ Více informací na stránkách miamidade.gov.

Více informací

Tipař

Tipař


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů