Velká Británie od 8 190 Kč
Zobrazit zájezdy
Vyhledejte levné letenky
   Pasažéři
   Pasažéři

   Bristol

   Mezinárodní letiště ležící přibližně 13 kilometrů od Bristolu je devátým nejvytíženějším letištěm v zemi. Operují zde především nízkonákladové společnosti, jednu ze svých základen zde má například easyJet.

   Informace o letišti Bristol

   Web www.bristolairport.co.uk
   IATA BRS
   ICAO EGGD
   Místo Bristol, Velká Británie
   Časový posun 1 hodina oproti ČR
   Aktuální čas 10:54, 21. 06. 2024
   Vzdálenost 1 204 km od Prahy

   Aktuální letový provoz

   Jak se dostat z/na letiště

   Do Bristolu se dostanete autobusovou linkou Airport Flyer Express, která jezdí 24 hodin denně v intervalu 8 minut. Cesta trvá přibližně 30 minut a jízdenka stojí 7 GBP.

   Do jižní části Bristolu a města Bath se dostanete autobusy Air Decker, které jezdí v intervalu 30 minut a stojí 14 GBP.

   Do Cardiffu jezdí 24 hodin denně v intervalu 60 až 120 minut autobusy NationalExpress. Cesta trvá zhruba 50 minut a jízdenka stojí 14 GBP.

   Služby na letišti

   Na letišti jsou duty free obchody, restaurace, rychlá občerstvení, kavárny, směnárny, bankomaty, půjčovny automobilů, Wi-Fi připojení a úschovna zavazadel. Pro děti a starší nebo hůře pohyblivé osoby je zde asistenční služba. Wi-Fi připojení je zdarma na 60 minut.

   Letenky

   Do Bristolu můžeme díky společnosti easyJet letět z Prahy již za ceny kolem 1 500 Kč. Letenky je však potřeba zakoupit s dostatečným předstihem. Cenu letenky vždy určuje letecká společnost a cena závisí na sezóně i předstihu, s jakým letenku kupujete.

   Další informace, které se mohou hodit

   Letiště je pro cestující otevřeno 24 hodin denně. Terminál je moderní a přehledný, v určitých časech však může být přeplněný, proto doporučujeme dostavit se k odletu ideálně 90 minut předem.

   Přílety a odlety

   Sledovat přílety a odlety můžete pohodlně z domova. Stačí znát číslo letu, které se skládá z kódu aerolinky (obvykle dvě písmena, případně kombinace písmena a čísla) a pak samotného čísla konkrétního letu (dvě, tři nebo čtyři číslice), například OK 0701 (let Czech Airlines z Madridu do Prahy). Toto je vždy uvedeno na letence.


   Byl Vám zrušen nebo zpožděn let?

   Ověřte si nárok na odškodnění za zpoždění letu nebo zrušení letu. Výše náhrady může dosáhnout až 600 € a lze o ni požádat až 3 roky zpětně. Zdarma si zkontrolujte výši náhrady online.

   Související diskuze

   Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

   Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.