Cagliari od 6 730 Kč
Zobrazit zájezdy
Vyhledejte levné letenky
   Pasažéři
   Pasažéři

   Cagliari

   Letiště s oficiálním názvem Mezinárodní letiště Maria Mameliho Cagliari-Elmas leží v obci Elmas, přibližně 7 kilometrů od hlavního města Cagliari. Je hlavním letištěm na Sardinii a důležitým výchozím bodem pro cestu do dovolenkových destinací.

   Informace o letišti Cagliari

   Web www.cagliariairport.it
   IATA CAG
   ICAO LIEE
   Místo Cagliari, Itálie
   Časový posun stejný jako v ČR
   Aktuální čas 05:57, 29. 11. 2021
   Vzdálenost 1 274 km od Prahy

   Aktuální letový provoz

   Jak se dostat z/na letiště

   Do centra Cagliari i dalších destinací se dostanete vlakem ze zastávky Elmas Aeroporto, která je 5 minut chůze od terminálu. Vlak jezdí od 5:00 do 23:00 hodin v intervalu 10 až 30 minut. Cesta do centra Cagliari trvá 10 minut a stojí 1,30 EUR. Po 23:00 jede z letiště (ve 23:45) a z centra (23:30) navíc autobusová linka číslo 160.

   Služby na letišti

   Letiště je středně velké, nabízí však všechny běžné letištní služby. Najdete zde obchody, restaurace, bankomat, směnárnu, lékařskou službu, půjčovnu automobilů, Wi-Fi připojení zdarma, asistenční službu, turistické informace a konferenční místnost.

   Letenky

   V letní sezóně se na Sardinii dostanete přímým letem z Prahy pouze se společností SmartWings, která nabízí letenky kolem 6 000 až 7 000 Kč. V zimě jsou ceny podobné, avšak s přestupem v Římě. Levněji se na Sardinii dostanete s easyJet z Berlína nebo s Ryanairem z Krakowa. Cena letenky vždy záleží na konkrétní společnosti, předstihu s jakým letenku kupujete i na tom, na kdy ji kupujete.

   Další informace, které se mohou hodit

   Letiště je pro cestují otevřeno 24 hodin denně. V případě přenocování na letišti po vás může být požadována letenka na ranní let.

   Přílety a odlety

   Sledovat přílety a odlety můžete pohodlně z domova. Stačí znát číslo letu, které se skládá z kódu aerolinky (obvykle dvě písmena, případně kombinace písmena a čísla) a pak samotného čísla konkrétního letu (dvě, tři nebo čtyři číslice), například OK 0701 (let Czech Airlines z Madridu do Prahy). Toto je vždy uvedeno na letence.


   Byl Vám zrušen nebo zpožděn let?

   Ověřte si nárok na odškodnění za zpoždění letu nebo zrušení letu. Výše náhrady může dosáhnout až 600 € a lze o ni požádat až 3 roky zpětně. Zdarma si zkontrolujte výši náhrady online.

   Související diskuze

   Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

   Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.