Zarzis od 10 989 Kč
Zobrazit zájezdy
Vyhledejte levné letenky
   Pasažéři
   Pasažéři

   Djerba Zarzis

   Letiště Djerba Zarzis, které leží nedaleko největšího města ostrova Houmt Souk, navštívíte především po cestě na dovolenou do některého z přímořských letovisek.

   Informace o letišti Djerba Zarzis

   Web www.aeroport-de-djerba-zarzis.com
   IATA DJE
   ICAO DTTJ
   Místo Zarzis, Tunisko
   Časový posun stejný jako v ČR
   Aktuální čas 06:49, 10. 12. 2023
   Vzdálenost 1 825 km od Prahy

   Aktuální letový provoz

   Jak se dostat z/na letiště

   V převážné většině případů na letiště přiletíte v rámci zájezdu od cestovní kanceláře a budete mít s největší pravděpodobností zajištěný i odvoz z letiště.

   Pokud byste potřebovali z letiště individuální dopravu, je možné si na letišti zapůjčit automobil, využít taxi službu nebo autobus. Taxi služba je zde ale poměrně drahá, autobusy zase nemají pevný jízdní řád, a tak se budete muset zeptat místních.

   Služby na letišti

   Na letišti je bankomat, směnárna, poštovní schránka, turistické informace a pár občerstvení. Veřejné Wi-Fi připojení na letišti není.

   Letenky

   Samostatné letenky na ostrov Djerba je prakticky nemožné sehnat. Pokud se vám to podaří, bude cena nejspíš několikanásobně převyšovat cenu zájezdu od cestovní kanceláře. Chcete-li se tedy podívat na ostrov Djerba, je výhodnější zakoupení zájezdu.

   Další informace, které se mohou hodit

   Základně vybavený terminál je přehledný, a tak se zde budete dobře orientovat. Riziko zabloudění je zde minimální.

   Přílety a odlety

   Sledovat přílety a odlety můžete pohodlně z domova. Stačí znát číslo letu, které se skládá z kódu aerolinky (obvykle dvě písmena, případně kombinace písmena a čísla) a pak samotného čísla konkrétního letu (dvě, tři nebo čtyři číslice), například OK 0701 (let Czech Airlines z Madridu do Prahy). Toto je vždy uvedeno na letence.

   Byl Vám zrušen nebo zpožděn let?

   Ověřte si nárok na odškodnění za zpoždění letu nebo zrušení letu. Výše náhrady může dosáhnout až 600 € a lze o ni požádat až 3 roky zpětně. Zdarma si zkontrolujte výši náhrady online.

   Související diskuze

   Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

   Egypt s dětmi - kam ?

   Dobrý den, chtěli bychom s dětmi (3 a 5) v dubnu do Egypta do nějakého ***** hotelu, nikdy jsme tam nebyli, tak jsme se chtěli zeptat jestli je lepší… Zobrazit více
   DanaDianaNoymi
   DanaDianaNoymi

   Djerba - aktuálně na letišti

   Píši u Djerby přílet z Čech super na letišti má Djerbe jen měření teploty nikdo nešel na test.Hotel kde jsem Holiday Beach Djerba super žádné roušky… Zobrazit více
   DanaDianaNoymi
   DanaDianaNoymi

   Jak dlouho trvá let na Djerbu?

   Krásný den mám na vás prosbu. Kamarádka má jet na Djerbu, už není nejmladší stejně jako já a bude to pro ni velká výzva. Ptala se mě, jak dlouho trvá… Zobrazit více
   Kristýna
   Kristýna