Oslo od 13 299 Kč
Zobrazit zájezdy
Vyhledejte levné letenky
   Pasažéři
   Pasažéři

   Oslo Torp Sandefjord

   Druhé nejvýznamnější mezinárodní letiště v Norsku leží 120 kilometrů od centra Osla a slouží především pro vnitrostátní a nízkonákladové lety. Své sídlo zde má například společnost KLM.


   Informace o letišti Oslo Torp Sandefjord

   Web www.torp.no
   IATA TRF
   ICAO ENTO
   Místo Oslo, Norsko
   Časový posun stejný jako v ČR
   Aktuální čas 17:46, 30. 05. 2024
   Vzdálenost 1 043 km od Prahy

   Aktuální letový provoz

   Jak se dostat z/na letiště

   Z centra Osla se můžete na letiště dostat autobusy nebo vlakem.

   Nejlevnější jsou autobusy Polskibus, PKS Oslo nebo Polbusolo. Autobusy navazují obvykle na přílety a odlety Wizz Air, na volná místa se ptejte řidičů. Cena jízdného do centra je 170 NOK.

   Oficiální autobusy Torp Ekspressen jezdí do centra Osla a zastavují i po cestě na znamení. Cena autobusu je 270 NOK a cesta trvá přibližně 105 minut. Většina autobusů navazuje na přílety a odlety, více informací a možnost online nákupu jízdenek najdete na stránkách společnosti.

   Kyvadlovým autobusem se zdarma dostanete k vlakovému nádraží, ze kterého odjíždí každých 20 minut vlak do centra Osla. Vlak jezdí v intervalu od 4:30 do 22:30 hodin a stojí 249 NOK. Podrobnější informace naleznete na stránkách norských drah.

   Služby na letišti

   Na letišti najdete pár restaurací, rychlých občerstvení a obchodů. Wi-Fi připojení je zdarma. V hale jsou bankomaty, směnárna a informace, kde zjistíte podrobnosti o dopravě a můžete si zde nechat na kratší dobu pohlídat zavazadla.

   Letenky

   Z České Republiky na letiště Sandefjord nelétají žádné přímé lety. Letět můžete z libovolného letiště v Polsku za obvyklou cenu 1 500 až 2 500 Kč. Často lze ale narazit i na akční letenky kolem 300 Kč. Chcete-li letět z Prahy, je třeba letět na druhé norské letiště Gardemoen, kam z Prahy létá nízkonákladový Norwegian.

   Další informace,  které se mohou hodit

   Terminál je malý a přehledný, takže po příletu budete venku za 5 minut. Letiště je otevřeno od 4:30 do 0:30 hodin.

   Přílety a odlety

   Sledovat přílety a odlety můžete pohodlně z domova. Stačí znát číslo letu, které se skládá z kódu aerolinky (obvykle dvě písmena, případně kombinace písmena a čísla) a pak samotného čísla konkrétního letu (dvě, tři nebo čtyři číslice), například OK 0701 (let Czech Airlines z Madridu do Prahy). Toto je vždy uvedeno na letence.

   Byl Vám zrušen nebo zpožděn let?

   Ověřte si nárok na odškodnění za zpoždění letu nebo zrušení letu. Výše náhrady může dosáhnout až 600 € a lze o ni požádat až 3 roky zpětně. Zdarma si zkontrolujte výši náhrady online.

   Související diskuze

   Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

   Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.