Indonésie od 21 890 Kč
Zobrazit zájezdy

Bali chce přivítat první turisty v říjnu

Bali chce přivítat první turisty v říjnu

Indonéská vláda oznámila, že by mohlo být možné znovu cestovat na indonéský ostrov Bali již letos v říjnu. Na ostrov je od března zákaz vstupu všem turistům a bylo pozastaveno vydávání turistických víz. Jelikož je Bali závislé především na turistickém ruchu, bude se snažit ještě letošní sezónu zachránit a umožnit turistům vstup. Takže pokud přemýšlíte, kdy jet na Bali, je říjen ideálním měsícem. Od května do konce října tu panuje období sucha a teploty se pohybují kolem 30 °C.

Od června se chystá Indonésie spustit rozsáhlou kampaň pro nalákání turistů do země. Kromě Bali by se měla turistům otevřít i ostrovy Riau a Jogdžakarta, hlavní město Jávy. Tajemnice cestovního ruchu Ni Wayan Giri Adnyani řekla, že doufá, že se díky kampani podaří obnovit turistický ruch a v roce 2021 bude vše již v normálu.

Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

    Přečtěte si další informace

    V průvodci neleznete užitečné informace o zemích, které pravidelně aktualizujeme

    Zobrazit všechny průvodce