Hurghada od 9 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Koronavir dovolená Hurghada

Vloženo: 20. února 2020
Poslední příspěvek: 28. září 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Kave
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Kave
Ahoj lidi, mame letet v cervnu 2020 na 15dni s 5letym ditetem do Egypta. Litame bezne kazdy rok, zkusenosti vyborne. Bez jakych koliv problemu.
Nic mene co letos s koronavirem? Mame zaplacenou zalohu u cestovky, storno by nas ted stalo 6000kc....ja chci zajezd zrusit, manzel mi rika, at neplasim
Co vy na to?
Dekuji za diskuzi. Treba nas tady bude vic (plasanu)

Odpovědi 111 odpovědí

AbrakaDabra
stálý člen stálý člen /
AbrakaDabra
stálý člen stálý člen / před 4 lety
AbrakaDabra
před 4 lety
FISCHER VYJÁDŘENÍ: Vážené klientky, vážení klienti,
vláda České republiky 13. března 2020 rozhodla o úplném uzavření hranic a zákazu vycestovat mimo území ČR s platností od pondělí 16. března 2020. Jako cestovní kancelář na tuto bezprecedentní situaci samozřejmě reagujeme. Pokud máte koupený zájezd od dnešního dne (13. března) do konce příštího týdne (22. března), bude Vás brzy kontaktovat některý z našich prodejců. V tuto chvíli musíme jako cestovní kancelář odstoupit od smlouvy, protože Vám nejsme schopni poskytnout služby, které jste si u nás zakoupili. V této situaci Vám můžeme nabídnout změnu termínu a případně i destinace za zvýhodněných podmínek nebo vrácení peněz za zájezd.
Chceme Vás také poprosit, abyste nám v tuto chvíli neposílali žádosti o storna svých zájezdů. Vyčkejte, až Vás bude kontakovat některý z našich prodejců. Postupujeme podle data Vašich zájezdů od nejbližších termínů po pozdější.
S podobnou situací jsme se nikdy v historii naší společnosti nesetkali, proto Vás zároveň prosíme o shovívavost při administrativním vyřizování všech náležitostí.
AbrakaDabra
stálý člen stálý člen /
AbrakaDabra
stálý člen stálý člen / před 4 lety
AbrakaDabra
před 4 lety
BLUE STYLE VYJÁDŘENÍ: Vážení zákazníci,
v návaznosti na rozhodnutí vlády České republiky o vyhlášení nouzového stavu od 14.00 hodin dne 12. března 2020 na dobu 30 dnů bylo občanům České republiky a cizincům s trvalým nebo s přechodným pobytem nad 90 dnů na území České republiky zakázáno vycestovat z území České republiky. Vzhledem k uvedenému zákazu nebudou naši zákazníci schopni čerpat služby cestovního ruchu nejméně po dobu platnosti uvedeného opatření a dojde proto k zrušení dotčených zájezdů.
Chceme Vás ujistit, že situaci intenzivně analyzujeme a společně hledáme možnosti řešení. Neboť se jedná o unikátní/bezprecedentní okolnosti, jsme nuceni dopady opatření komunikovat na všech úrovních smluvních vztahů. Jako alternativu k dotčeným zájezdům jsme proto připravili možnost změny zájezdu za zvýhodněných podmínek. S ohledem na masivní poptávku po změnách termínů zájezdů bude nabízená služba poskytována do vyčerpání volných kapacit.
Vyčkejte prosím až Vás budeme postupně kontaktovat a sdělíme Vám veškeré podrobné informace. Situace je skutečně velmi mimořádná, a proto Vás žádáme o trpělivost.
AbrakaDabra
stálý člen stálý člen /
AbrakaDabra
stálý člen stálý člen / před 4 lety
AbrakaDabra
před 4 lety
Dostala se ke mně informace, že hotel Sentido Oriental v Marsa Alam je v karanténě na 14 dní. Takže všichni, kdo se vrátili nedávno z Egypta šup do karantény.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
před 4 lety
@Kave ~ my jsme meli letet v kvetnu na 15dni,ale radeji jsme zrusili. Radeji jsem prisla o 6tisic nez abych riskovala leceni nebo dokonce karantenu v Egypte. Litame tam 2az3x do roka ale letos se obejdeme. Na cervenec mame jeste koupene Bulharsko a taky vahame a asi radeji zrusime. Uz jen proto ze pojistovny od toho davaji ruce pryc a muze se pak dovolena hoooodne prodrazit.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@GabaK ~ diky jak se vrátíte domů V klidu moc nejsem
Plush
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Plush
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Plush
před 4 lety
zdravím, Hurghada jak je na tom?
Dáša
Administrátor Administrátor /
Dáša
Administrátor Administrátor / před 4 lety
Dáša
před 4 lety
Přibližně 50 turistů z ČR je nyní v preventivní karanténě kvůli koronaviru v hotelu v Egyptě. Dalších asi 50 je na cestě zpět.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Dáša ~ tak to si užívají dovolenou, to jim nezávidím, já už Egypt raději zrušila ač mám odlétat v květnu
Ondra
Administrátor Administrátor /
Ondra
Administrátor Administrátor / před 4 lety
Ondra
před 4 lety
Zeptali jsme se lidí žijících v zahraničí na několik otázek ohledně koronaviru. Jednou z nich je i Alena El Bakr, která žije v Hurghadě a se kterou jsme před časem dělali rozhovor o životě v Egyptě.

Nyní jsme se zeptali na několik otázek k aktuální situaci spojené s nákazou koronavirem. Rozhovor si můžete přečíst zde.

Postupně připravujeme i další rozhovory s lidmi z jiných zemí (Francie, Indie, Řecko, ...), sledovat je můžete na tomto odkaze.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
Právě mi došli fotografie z Hurghady od češky žijící v Hurghadě . Hotely jsou v karanténě a po ulicí jezdí tanky a vojsko a policie .
Díky bohu, že jsem květen zrušila
General
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
General
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
General
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ Me to zrusila sama ck,mela jsem jet 25.3.Bez storno poplatku.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@General ~ ano spadala jste do odletu kdy je vyhlášeno stop zavření hranic já ne . Já měla odlétat až v květnu
MarsaAlam
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
MarsaAlam
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
MarsaAlam
před 4 lety
Už někomu vrátila CK Fischer peníze z zájezd? My měli odletět 5.4. a stále prý máme čekat na vyjádření od vedení. Peníze chceme určitě vrátit zpět v plné výši, nevím proč nám davají možnost změnit termín, když hranice mohou být zavřené až na dva roky.
drahomira2
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
drahomira2
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
drahomira2
před 4 lety
Já zrušila zájezd sama i za cenu storno poplatku, měli jsme to objednané přes Invii, telefony neberou a kdy vrátí peníze se nedozvím. Vyplňovala jsem nějaký dotazník s tím, že se ozvou a nic, vím že to nemají lehké když je bombarduje tisíce lidí,ale zprávu by mohli poslat.Tak čekáme a čekáme.
Je na tom někdo stejně ?
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@drahomira2 ~ Se mnou jednala INVIA ihned , ráno jsem poslala email o zrušení a večer vše stornováno i s penězma . Nevyplňujte dotazník to je blbost klidně jim napište na email .
drahomira2
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
drahomira2
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
drahomira2
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ maily píšu pořád a je to k ničemu,přitom jsem to stornovala 12.3.jen mi odepsali že to podstupují dalšímu jednání a nic se neděje,víc dělat nejde
Sovice
nová členka nová členka /
Sovice
nová členka nová členka / před 4 lety
Sovice
před 4 lety
@drahomira2 ~ Zdravím, já jsem také stornovala zájezd do Egypta přes Blue Style z důvodu celosvětové pandemie a oni poslali vypočtené storno, ale protože jsem s tím nesouhlasila, tak zatím nenapsali nic. Do storna totiž započítali i parkování na letišti? a víza do Egypta?. Pojištění od ERV se nevrací vůbec, snad by měli alespoň nějakou alikvotní část. Určitě je to ve všeobecných podmínkách, ale kdo je čte?, že. Takže já taky čekám na vyjádření, stejně nám nic jiného nezbývá.
Tomš
stálý člen stálý člen /
Tomš
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Tomš
před 4 lety
@drahomira2 ~ Dobrý den.Dovolená měla proběhnout 1.5 Egypt objednáno přes Invii pořadatel ck.ETI Zaplacená záloha pojištění a parkovné .Storno poplatek u ETI do 30.dní 10 %.Já jsem do Invie poslal @22.3 večer odstoupení od smlouvy a požádal je o zaslání formuláře .Druhý den ráno mě volali že je to mrzí (žádné nabízení přesunutí a pod.) a že posílají formulář, ten musí te stáhnout, vytisknout, podepsat a poslat zpět .Druhý den mi přišlo vyúčtování opravdu si strhli jen to na co měli nárok podle smlouvy .Zároveň poslali žádost o vrácení přeplatku kterou jsem opět vyplnil vytiskl a poslal zpět.Přišlo mi potvrzení že přeplatek pošlou na účet.Tak že teď už jen čekáme a vše je vyřešeno.Snad bude te mít štěstí na pohodové jednání jako já, měj te se a DRŽTE SE Tomáš
Tomš
stálý člen stálý člen /
Tomš
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Tomš
před 4 lety
@Sovice ~ Mě do storna parkování nezhrnuli a peníze vrací Invie
Sovice
nová členka nová členka /
Sovice
nová členka nová členka / před 4 lety
Sovice
před 4 lety
@Tomš ~ Zdravím Vás Tomáši, chtěla jsem se zeptat, jestli Vám započítali i parkování a víza do storno poplatku a pojištění jste musel zaplatit v plné výši? Děkuji za odpověď

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů