Slovensko od 659 Kč
Zobrazit zájezdy

Dálniční známka SK - pozor na překupníky sk-vignette.com/cz

Vloženo: 21. srpna 2020
Poslední příspěvek: 27. června 2021
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
MiStr
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
MiStr
Pozor na stránky sk-vignette.com/cz !! Tváří se jako oficiální prodejce dálničních kuponů na Slovensko eznamka.sk/sk/, ale připočítavají si nemalou marži za tzv. servis ! 10 dní stojí oficiálně 10EUR - zde stojí 14,80EUR . Tedy více než známka 30denní !! Kdo je neználek cen dálničních kuponů, naletí jako já. Naštěstí se nejedná o podvod (úhrada za použití dálnice byla opravdu provedena a vozidlo zaregistrováno), ale o ,,pouhou" lichvu. Po reklamaci(možnost pouze anglicky a německy) mi bylo odepsáno, že jsem uzavřel platnou smlouvu a že mi rozdíl 4,80EUR (ani jinou částku) nevrátí. Po druhé urgenci, kde jsem napsal dosti vyhraněný názor na jejich služby, mi byla částka 14,80EUR navrácena celá. Teď ovšem nevím jestli jsem nakonec nejezdil po SK zdarma - tedy za pokutu.
Přeji mnoho štěstí na cestách a při nákupu na netu jakbysmet
Michael.
P.S. šiřte zprávu pokud možno dál

Odpovědi 5 odpovědí

Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
Já kupuji na
eznamka.sk/sk/, pro jistotu jsem se podíval, tak jako rakouskou na shop.asfinag.at/cs/
vkla
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
vkla
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
vkla
před 3 lety
@MiStr ~ Dobrý den, stalo se mi to včera - zrušit nic nechtějí.
Od kdy jste měl platnost? Já jí měla ještě ten samý den, tak se bojím, že v tom případě mám smůlu...
Díky
jjj
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
jjj
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
jjj
před 3 lety
@MiStr ~ nešla by sem dát kopie dopisu? Stalo se mi to dnes u firemního vozidla.
Radek123
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Radek123
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Radek123
před 3 lety
taky jsem bezhlavě koupil na sk vignette , bohužel za chyby se platí
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
Slovenskou kupuji na eznamka.sk, rakouskou už leta (tedy co to tak mají) na shop.asfinag.at/cs/ a maďarskou, pokud ji nekupuji až na hranicích, tak na hu-vignette.com/cz/, ale teď jsem se díval a stránky maďarské jsou trošku jiné než jsem byl zvyklý. Ale ať je to jakákoliv DZ, přes prostředníka už nekupuji (ať je to autoturist, ÚAMK, či cokoli jiného), většinou si přirazí.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů