Nejlépe hodnocené hotely Hammamet

TuniskoHammamet
Hodnocení hotelu klienty (7x): 95%
TuniskoHammamet
Hodnocení hotelu klienty (5x): 90%
TuniskoHammamet
Hodnocení hotelu klienty (3x): 90%
TuniskoYasmine Hammamet
Hodnocení hotelu klienty (13x): 84%
TuniskoMrezga
Hodnocení hotelu klienty (48x): 82%
TuniskoHammamet
Hodnocení hotelu klienty (30x): 80%
TuniskoHammamet
Hodnocení hotelu klienty (16x): 80%
TuniskoHammamet
Hodnocení hotelu klienty (1x): 80%
TuniskoHammamet
Hodnocení hotelu klienty (1x): 80%
TuniskoMrezga
Hodnocení hotelu klienty (414x): 79%

Recenze hotelů Hammamet - tuniská jednička pro celou rodinu

Na začátku poloostrova Cap Bon ležící Hammamet je zřejmě nejnavštěvovanějším prázdninovým letoviskem Tuniska. Nechybí tady v podstatě nic, co má správné rekreační středisko mít: vyhřáté a čisté Středozemní moře, krásné písečné pláže, tržiště a různé obchůdky, pěkné počasí, akvapark ani spousta památek v čele s pevností a velkou mešitou.

Z Hammametu vlakem či autobusem po dálnici vyrazte i za dalšími tuniskými atrakcemi, jako je svaté město Kairouan, antický amfiteátr v El-Djem či starobylý Nabeul. Během hodiny jste i v metropoli Tunisu a u význačné mediny v Sousse.

Z celé řady hammametských hotelů vyniká Samira Club nabízející obrovské množství odpočinkových aktivit, rozsáhlý Vincci Nozha Beach Resort a na celou rodinu zaměřený areál El Mouradi El Menzah. O vaši pozornost si říká též hotel Nesrine s velkou zahradou a golfovými hřišti Citrus a Yasmine v dosahu.

O každém hotelu je dobré si před rezervací přečíst recenze hostů, kteří v něm již bydleli před vámi. Budete mít jistotu, že vaše dovolená v Tunisku klapne na výbornou.