Příspěvky v diskuzích uživatele Lacimaci

Příspěvky v diskuzích uživatele Lacimaci

Kam do Řecka v září?

Jak se září přehouplo do druhé poloviny, tak už radši jižněji. Na západě (třeba Parga) a Jónských ostrovech už bude nestálé počasí a Chalkidiki se taky pomalu vylidňují. Ale kdo má rád klid a nevadí mu nějaký ten mráček, užije i tam. Kdo má rád turistiku a chce v klidu navštívit třeba severní Řecko, města jako je Kastoria nebo Ioanina, kláštery na Meteora či Metsovo, tohle je ta správná chvíle.
Kdo se chce ještě slunit, ať jede radši na jih, Kyklady anebo Dodekanos, to by šlo! Takže Rhodos, Karpathos, to je jistota a samozřejmě taky Kréta.
(před 6 lety)
Země
anonym

Řecko - jaký ostrov?

Který ostrov, to je skoro Hamletovská otázka
Já bych asi taky volil Katpathos anebo Simi. Anebo Thassos. Či Korfu? Ach jo
Pevnina je jasná - favorit je Chalkidiki, zejména Sithonia, ale s tím ostrovem je to svízel Nejlépe je letět kamkoli a příští rok jinam Přejeme šťastný výběr!
(před 6 lety)
Země
Lenči

Návrhy, chyby, požadavky na Cestolino.cz

Zdravím vás všechny vespolek,
souhlasím s Irenou a jsem rád příslibu, že se to bude zlepšovat. Já bych navíc přivítal rozšíření diskuze kolem fotogalerií a třeba i povinný podrobnější popis fotek. Na mých fografiích se snažím sdělit kde a kdy to bylo focené, jak tam bylo apod. To samé bych přivítal i u ostatních. Zdá se mi chabé umístit sem spoustu fotek bez komentáře. Fotky jsou jako dobré pečené maso. Ale i dobré pečené maso je ještě lepší, pokud je k němu i výpek )) Takže abych byl konkrétní: poprosil bych rozšířit popis fotek na začátku galerie. Stačí úplně stručné informace. Byli jsme tady, bylo tam super, ticho nebo to tam žilo, úžasné pláže, ochotný (nebo protivný) personál, úžasná příroda (anebo nic k vidění). Já vím, trošku to zavání recenzí hotelů, ale připadá mi, že album o 100 fotkách bez komentáře je slabota... Na holá alba fotek se můžeme přece podívat třeba na Rajče...
Prostě aby ty galerie měly lepší informační hodnotu. Díky a těším se na další spolupráci
(před 6 lety)
Cestolino.cz
Mikey

Řecko 2014 - Za kolik to máte a kam vyrážíte?

Po mnoha letech jsme se rozhoupali k výletu na Santorini. Nejedeme tam za koupáním a vysloveně se chceme vyhnout letnímu návalu turistů. Takže poletíme už 30. dubna Let, ubytování i strava, všechno na vlastní pěst a tak se na to dobrodružství celkem těšíme!
(před 6 lety)
Země
anonym