Příspěvky v diskuzích uživatele Margareta

Příspěvky v diskuzích uživatele Margareta

Jaké jsou ceny na Kubě?

Jaké jsou ceny na Kubě potravin v krámech a v restauracích? Kam tak nejlíp zajít na nákupy? A jak je to vlastně s individuálním cestováním? Kuba se nám vždycky hodně líbila, ale vím tak leda, že potřebuji vízum.
(před 3 měsíci)
Země
Ovča

Polární záře - kam vyrazit?

Mě by zajímalo, jak nejlépe polární záři vyfotit. Kamarádka fotila nějaké fotky v Kanadě a nic moc. Čím to?
(před 4 měsíci)
Ostatní
MartaN

Thajsko bez cestovky

Je tu někdo, kdo navštívil Thajsko bez cestovky? Měla bych pár dotazů přímo k doptání. Kdy sháníte letenky? Zařizujete ubytování předem z Čr nebo až na místě? Kolik hvězd by měl mít hotel, kde se ubytujeme? Zdržujete se na jednom místě nebo cestujete dál? Čím se nejlépe přepravovat a na kolik to tak vyjde? Jak je to s očkováním? Jsou potřeba nějaké repelenty?
(před 4 měsíci)
Země
LenkaGazdova

Strach z létání

@Vanesa ~ Pomohlo mi, když jsem toho před letem měla opravdu hodně v práci a doma, pak jsem balila na poslední chvíli a spala jen krátkou dobu. Nakonec jsem byla tak unavená, že jsem asi po 15 minutách v letadle usnula a skoro celý let prospala.
(před 4 měsíci)
Letecká
lidas

Přeprava handicapovaných letadlem

Prosím máte tu někdo zkušenost, jak vypadá přeprava handicapovaných letadlem? Děda má po nemoci amputovanou nohu, používá francouzské hole a invalidní vozik. Jak je to s odbavováním hendicapovaných lidí na letišti. Je potřeba něco nějak speciálně zařizovat? Děkuji za odpovědi.
(před 5 měsíci)
Ostatní
CigarettesAfterSex

Menorca na kole

@Hildegarda ~ Ahoj, na trase nejsou žádné přístřešky, kde je možné přespat. Co si pamatuji, kempování bylo zakázané. Dalo se ale přespat ve vesnicích, kterými stezka prochází. Celá trasa je rozdělená asi na 20 částí, kde se dá zaparkovat autem, sledujte sloupky a bude to ok. Nevím jakou část chcete projet nebo zda jí chcete jít skutečně celou. My jsme to měli od cestovky a prošli jsme asi jen 100 km, každopádně jsme to vždy měli s nějakým bonusem (například pěkné koupání). Autobus nás vždy dovezl na začátek trasy a pak pro nás zase přijel. Bylo to moc hezké.
(před 5 měsíci)
Země
Margareta

Cesta k jezeru Lago di Garda z letiště Bergamo

Dobrý den, rodiče jedou za 14 dní k jezeru Garda. Přiletí na letiště Bergamo. Odtud by měl jezdit Flixbus, ale jen 3x denně. Časy jim moc nevyhovují. Poradíte, jak se tam dostat jinak kromě taxi? Děkuji
(před 6 měsíci)
Země
Dáša

Kam do Albánie

Poradíte kam jet do Albánie a co tam vidět? Potřebovala bych přesvědčit přítele, že tam prostě musíme jet a nejsou to jen rozmlácené silnice a nebezpečí na každém rohu.
(před 6 měsíci)
Země
Akludad

Kréta - soutěska Samaria

Děkuji moc
(před 6 měsíci)
Země
Margareta

Kréta - soutěska Samaria

Dobrý den, na zahraničním webu jsem se dočetla o soutěsce Samaria. Všichni ji popisují jako velmi krásný, ale náročný výlet. Je tam i trasa kratší než těch 16 km? A je tam v létě opravdu takové horko (prý až 50 stupňů)? A ještě bych potřebovala poradit, jak se tam dostat. Máme vždy půjčené auto, ale to bychom potřebovali zanechat na místě odkud jede k Samárii autobus a pak se k autu zase vrátit. Děkuji
(před 6 měsíci)
Země
Margareta