Příspěvky v diskuzích uživatele Ovča

Příspěvky v diskuzích uživatele Ovča

Caorle, tipy na výlety

Dětem se určitě budou líbit Benátky, mosty a lodičky, ovšem možná budete znechuceni jejich bídným stavem. Naopak, za nejhezčí město v Itálii považuji Udine, velmi pěkně udržované, nádherné panorama Alp, to by se dětem mohlo líbit. Terst vypadá také pěkně, velké náměstí hned u moře, krásný výhled na moře z vrcholhu s hradem, kde je expozice o rytířích, také pro děti. Pak jsou v okolí ještě pěkná historická města - Pordenone a Treviso.
(před 2 dny)
Země
Ovča

Doba letu Praha - Monastir

Let není dlouhý, do Tuniska to jsou necelé dvě hodiny.
(před 2 dny)
Země
Ovča

SOUTĚŽ: Jak se dorozumíváte na cestách?

Já ovládám jazyků několik, ale v Asii to je k ničemu. Téměř všude lze nějaké infomace sehnat v angličtině. Dorozumívání v Evropě s mým jazykovými schopnostmi kromě Francie není nikde pro mě problém. V Jižní Americe se domluvím směsí italštiny a španělštiny. Ovšem Asie to je oříšek. Pár místních slov. Různě gesta rukama, slovníky a translátory jsou k ničemu. Slovník klidně nechte doma, ušetříte místo v zavazadle! I všechny mé spolucestující, které s sebou táhli na dovolenou slovník se do něj ani jednou nepodívaly! zatím se mi nestalo, že bych se se někde nedomluvila, nebo si nezjistila, co potřebuji.
(před 6 dny)
Ostatní
Mikey

Doba letu Praha - Bangkok?

Přímý let Ze střední Evropy do Bangkoku trvá kolem 9 hodin, k tomu je třeba připočítat čas letu z Prahy do města, kde se přestupuje, a čas čekání mezi oběma spoji.
(před 8 dny)
Letecká
Evas

Kaliningrad

@Arne1 ~ Po mě nikdo uvádět ubytování na hranicích nechtěl. Je pravda, že se uvádí do žádosti, ale na vízu už není. Nikdo se mě na něj neptal. Ale pro jistotu jsem měla vytištěnou rezervaci z booking.com.
(před 10 dny)
Země
Arne1

Do Itálie bez občanky nebo bez pasu?

Bez dokladu totožnosti se jedná o ilegální vstup na území cizího státu.
(před 16 dny)
Země
Mia07

Doba letu do Ománu - jak dlouho trvá?

V roce 2010 jsem letěla s Air oman Mnichov-Mascat a trvalo to ca. 6 hodin, předpokládám, že z Prahy to bude stejně dlouho. S jakou společností, nevím, předpokládám, že to ví autorka původního dotazu.
(před 17 dny)
Země
Kristýna

Doba letu do Ománu - jak dlouho trvá?

LET Praha - Oman trvá kolem šesti hodin.
(před 18 dny)
Země
Kristýna

Transsibiřská magistrála 07/2019

@saletta ~ můžeš mi sem dát na sebe nějaký mail, díky
(před 19 dny)
Cestovatelská seznamka
saletta

Transsibiřská magistrála 07/2019

@saletta ~ počítám 7 prac. Dní a 2 cele víkendy. Nemáš ani těch 7 dni?
(před 19 dny)
Cestovatelská seznamka
saletta