Neapol od 3 550 Kč
Zobrazit zájezdy

Itálie: Neapol z Prahy od ledna do února již od 1 375 Kč/ zpáteční letenka!

Zpáteční letenka
Neapol (Neapol)
za 1 375 Kč
aerolinky easyJet
termín leden, únor
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Itálie: Neapol z Prahy od ledna do února již od 1 375 Kč/ zpáteční letenka!

EasyJet nyní nabízí akční letenky z Prahy do italské Neapole za 1 375 Kč. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 56 x 45 x 25 cm a váze maximálně 10 kg.

Letenky za tuto cenu seženete v termínech na příští rok od ledna do února. V tomto období se zde teploty vzduchu pohybují kolem 12 °C. Na koupačku to ještě nebude, ale můžete letenky za tuto cenu využít v daném období návštěvou za poznáním.

Neapol, hlavní město Kampánie a třetí nejlidnatější město Itálie. Ruch pouličních trhů, zapadlé uličky s kavárnami a bohatá historie s ohromující architekturou, to vše na vás čeká při návštěvě Neapole.

Tipy na výlety: Naples Harbor, královský palác Capodimonte, bazilika San Francesco di Paola, náměstí Piazza del Municipio, kostel San Domenico Maggiore, ostrovy (Capri, Ischia, Procida), Pompeje, sopka Vesuv.

Ukázkový termín: 12. 2. – 16. 2. 2020.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů