Dubaj od 11 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Levně do Dubaje na Dubai International Boat Show

Zpáteční letenka
Dubaj (Dubaj)
za 4 464 Kč
aerolinky SmartWings
termín únor / březen 2015
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Levně do Dubaje na Dubai International Boat Show

Na trase Praha – Dubaj a Bratislava – Dubaj se poslední dny dějí velké akce. Zpáteční letenku do druhého největšího města Spojených arabských emirátů pořídíte už od 4464 Kč. Spojte výlet do Emirátů s návštěvou Mezinárodní výstavy lodí, která bude probíhat od 3. do 7. března 2015.

Vízum

Do SAE není od března 2014 potřeba víz, tím je návštěva Dubaje ještě lákavější! Podmínkou vstupu do země je tedy už jenom cestovní pas s minimální platností 6 měsíců od data vstupu. Informace na mzv.cz.

Doprava z letiště do Dubaje

Mezinárodní letiště v Dubaji je napojeno na síť metra. Terminály 1 a 3 jsou napojeny přímo (zastávka se nachází v terminále). Naproti hlavnímu terminálu jsou také autobusové zastávky. Lístek na metro stojí od cca 12 do 50 Kč, lístek („transit card“) koupíte přímo na zastávce metra. Pokud je metro zavřené (od půlnoci do půl páté ráno), tak v přízemí v informačním stánku.

Půjčení auta

Půjčení auta V Dubaji rozhodne není problém vypůjčit si auto, existuje mnoho společností, které to zařídí velice rychle a bez velkého papírování. Většinou není potřeba ani mezinárodního řidičského průkazu, stačí EU řidičák. Tip - určitě nevyrážejte bez GPS navigace. Buď si ji pronajměte anebo si zařiďte mapy do mobilu, avšak je to opravdu nutné, pokud nejste místní.

Očkování

Pokud s cestováním začínáte, je dobré se připravit dopředu a zařídit si očkování. Základní očkování pro cestování prakticky kamkoliv je žloutenka A + B, břišní tyfus a tetanus. Žlutá zimnice ani malárie se v této zemi nevyskytují, není potřeba očkování ani antimalarik. Více informací naleznete na ockovacicentrum.cz.

Více informací

Tipař

Tipař


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů